KAŽKAS - Kažkas pastoviai tau gadins gyvenimą

2010.05.23 Eco
  • 43
13
KAŽKAS







Aspire 5875    
Pilnai sutinku su #4 , vaikiskas eco elgesys
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
epic fail 2 in a row!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Eco krc nervini mane. Pastovei ant naujuju technologiju stumi. Varyk i miska ir tarzanu tapk ir vsio nereik cia kitiems proto pist
Eco 5876    
kazkas, kai aš pamatysiu nors vieną tavo demotyvaciją, arba bent jau kai užsiregistruosi, tada turėsi svaresnį žodį, o pakolkas tu, kaip ir tavo pasisakymas, nieko vertas. =]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
abi tavo demo - epic fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Epic fail ;D
Mirka 5876    
Vien todėl, kad kažkas "tavo minčių nesupranta" nereikia dėti tokių demo... Šįkart pritariu #4
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Jeigu savo gyvenimu laikai demotyvaciju puslapi, tai patyliu...
Eco 5876    
Deja, ne visi mano mintis supranta ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
Eco, jei tavo demotyvacija kazhkam nepatiko, butina verkti ir skelbti kitiems, kad taip atsitiko? Dar negana to, ss padaryti?
Vaikishka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
epic fail demo
Coco 5877    
Man patinka tavo demo, lenkiu galvą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
komentatoriaus vardas yra kazkas o ne kažkas...o demo +3
Grįžti į viršų