porą? manau, daugiau ;D
Simpsonai - Naujas sezonas!* - *-Kai peržiūrėsi visus senus porą kartų
Anonimas
5738
Anonimas
5797
kur suo ir kate? :D
Anonimas
5860
cia ty tiesa...
Anonimas
5862
#5 man ir ne. Ne tokios kaip senos
Zararakas
5874
Man tai įdomios, tik atsibosta jų laukt
Hug
5874
Ko tai, nebe tokios ydomios tos naujos serijos... (ment man)
Gusta-Fang
5874
Gryna tiesa ;D bet simsonai valdo!!!!!!!!!!111
kasiakas
5875
#1 kad pries nauja sezona visada parodo senas serijas... as taip supratau...
Laukinis
5875
Ir tipo ka tu cia tuo norejai parodyt
|

