Tamsa ir šviesa - Nepastebėtumėme vienos be kitos

2010.05.26 Eco
  • 83
9
Tamsa ir šviesa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
abi jos akina skaudziai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
nera tokio dalyko kaip tamsa. tai tiesiog sviesos nebuvimas. tas pats kaip ir vakuumas. jo nera.
Gusta-Fang 5873    
Geras paveiksliukas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5873    
Aha, labai jau idomus paveikslelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Geeeeras picture
vArnas 5874    
Tamsa - tai nemokšiška šviesa :)
Eco 5874    
Reikia blogų dalykų kad pamatytum gerus ir atvirkščiai, kaip ir su Kedžio istorija?
Tikiuosi aiškiau
Turbosraige 5874    
Valio, ir kuo tai demo?
Zararakas 5874    
....
Grįžti į viršų