Net jei išgelbėjai tokią gyvybę - Tai jau ne veltui gimei

2010.04.06 Heretic
  • 1462
149
heretic







Nuotraukos nėra
Anonimas 5490    
CCFD man atrodo jog cia sincinacio ugnegesiai (Cincinaty fire Departament)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
Koks traumaa tuoj tu pats y tas sienas skraidysi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5648    
fainuolis
ppeliukas 5696    
#148 UZSTUME ANT SAVES: DD
Elleison 5703    
#148 matosi kad kai mazas buvai tawe tevai netik y sienas mete
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
As tai tokius i sienas metau
ppeliukas 5715    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
#151 Baisiau nusisneket negalejai?
ppeliukas 5721    
CIA VISKAS TAIP BUVO: TAS GAISRINIKAS KATE AUGINA, IR KACIUKU NETUREJO KUR DET TAI I GAISRA VAZIAVO, PRISIDEJO I KISHENES KACIUKU, GALVOJA PRIE PROGOS SUMES VISUS I UGNY :D PYST VIENAS KACIUKAS UZSILIKO KISHENEJ,TAI NEBUVO KA DARYT:d
ppeliukas 5721    
TAI KAD TAS KATINAS JAU NEGYVAS :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Jei jo tevai suzinotu kad taip apsmeize ta zmogu nusautu tikriausiai autoriu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
verksiu tuoj..;* ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#139 aš irgi šiandien ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
kad lietuvos gaistrininkai taip gelbstetu gyvybes... nesvarbu kieno
Nuotraukos nėra
Anonimas 5734    
Kashakinas nuliovas ir kliovas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#142 ko nori?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Dievee *.*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
RUO, taip, demotyvuoja gelbėti gyvūnus! Ką pas mus labai mažai kas daro, o ką daryti yra būtina, nes patys sau jie padėti negali. Reikia būti durnium, kad nesuprastum!
Nuotraukos nėra
arbe. 5749    
koks glazus katukas ; D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
daviau bomzui centu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
uz zodzius pliusas, bet velgi, kam sita demotyvacija demotyvuoja? tipo gelbet gyvunus demotyvuoja? paaiskinkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Gera katinelio karma..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5762    
eik iš čia eik iš čia katiniukai eik iš čia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5765    
katiniukas koks :))))))))
Sadness 5771    
uhu, m an jis patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
tokius turi tik gelbet taigi jai ju nebus kas ka gimdys neturesim mielu padareliu :*(
valkata 5778    
Awww, koks kaciukas :*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Tie zmones kurie raso kad kankina gyvunus, ar neverta gelbet gyvunus jie istikruju nera ziaurus, o tiesiog durni. Jie bando musu antipatija prisitelkti sau demesio...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Kaaaaip miela :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Karta ir as isgelbejau gyvybe.... :} ir del to tikrai verta gyventi. :)
Nuotraukos nėra
Azuolaite 5779    
Man sitas geriausias. Labai grazu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Kartais pagalvoju, kad net gyvunai zmogiskesni nei patys zmones ;)
O zmones vis labiau tampa kaip gyvuliai ;)
robhertytute 5787    
#118 daugiau nei baisu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
o ka galvojate kiekviena karta vallgydami vistiena/kalakutiena ir pan..?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
116 pritariu.. ;D Tokius tik pakast reik..
SunnyMoon 5789    
Mano gatvėje rastas prancūzų buldogas: apdegintas, apspardytas, sulaužyta kojyte ir sužalota uodegyte. Baisu, tiesa? :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
kaziuk - atvirksciai, kaip gali pamilt zmogu,jei nemyli net gyvuno?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Pamatyciau ka nors musant gyvuna ar zudant ar kankinant . Pilciau i dantis kad gyvenime prie gyvuno rankos neprikistu .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
Kas myli gyvunus - nemyli zmoniu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
#70 Pirma įsiskaityk, o po to komentuok. O šiaip tai nesitikėjau, kad yra tokių bjaurių žmonių... #104 bei #101 manau, kad jūs tai tikrai veltui gimėt..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Manau tas žmogus, kuris gali pakelti ranką prieš gyvūną tik tam, kad pats pasijustu stipresnis, galės tai padaryti ir prieš žmogų, tik žinoma prieš tokį nuo kurio negaus atgal.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
#111 vienintelis teisingas komentaras..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
Cia jau motyvacija, o ne demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
aww <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#108 Tikra tiesa. Bjaurybes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
siuntu kai skaitau 104 ir 101 ir panašius komentarus. tikri šlikštyines jei gyvūnų kankinimu užsiimat. 104 turi vilties jei dabar sakai kad taip nebesielgtum, bet vaikas buvai bjaurybių bjaurybe ir tavy tas yra, neabejoju kad gali kada nors pasireikšt žiaurumas. Menkystos žodžiais neapsakomi tie kurie kankina gyvūnus. Tarp kitko labai miela foto bet jau komentarai kai kurie tai patyliu kokio „aukšto“lygio..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#101 Tokia nesamone pasake..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#105 Vau, o tu viską žinai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#104 Tai tik yrodo, jog vaikystėje buvai neišauklėtas ir visiškai nesuvokiai ką darai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
o as tai rimtai kelis nukankinau, atrodo tris, bet nezinau kodel, tada dar vaikas buvau ir buvo kazkodel idomu, po to dar voveraiciu lizda buvau rades tai ir tas is lizdo ismetem, ka padarysi, vaikyste, dabar taip nesielgciau
(50-100)
Grįžti į viršų