Pastebėjot - Kad pasaulis kitoje pusėje pilkėja?

2010.04.06 Heretic
  • 300
36
kompiuteris,heretic







Nuotraukos nėra
Anonimas 2408    
Tamsta ant windows 7 kai paveiksliuka uzmeti arba pakeiti kompo linijos spalva kaip sakant taskbar
micalota 5674    
Seniau pas mane ant vistos patamsėdavo, dabar Windows7 ir nebepatamsėja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
aciu :)
Heretic 5719    
#34 Tai sveikinu tu protiskai atsilikes :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
as nepastebiu, nes pas mane windows 7 :D
Heretic 5769    
pardaviau steama, o progas su cs'u susijusias seniausiai istriniau ^^ reik jau uzaugt
Nuotraukos nėra
Lrs 5789    
Steam, ventrilo, mirc,. isjungess kompa jis nezino ka beveikt.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
gerulis:D
kamilute 5798    
Nu tai kas kad patamseja? Nu as pastebiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5823    
Cia kaip anekdotas : Ar tiki gyvenimu po turn off?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
afigenas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#22 :D patinka patinka patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
Jo visada pastebiu pries isjunkdama kompa.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
demotyvuoja.:c
arigeja 5870    
tas pasaulis kitoje pusėje labai smarkiai įtraukia. :s
Gusta-Fang 5870    
Gera mintis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
jo, cia tai taip teisingai, gera mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5909    
Vinciukui sunku su logika :/
Nuotraukos nėra
Lil-Bird 5909    
Čia geras :D
Vyncas 5910    
Aš nesuprantu, ko čia nesuprast XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
paaiskinsiu ;)

Tai motyvacija pagaliau isjungti kompiuteri ir iseiti i kiema :)
Heretic 5915    
Vyncas jei nesupranti , tai dziaukis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
#8 Jau prarades
Vyncas 5918    
Kame čia tolkas? kad desktopas nespalvotas pasidaro? aišku, kad pastebėjau.
J0keris 5918    
pastebėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
net nezadu veltis i sita flame war. Tiesiog supratau sita ir man patiko! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
@ #7.
O proto neprarandi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Ant win7 tai paspaudi shut down, pradeda mergos ant ekrano sokt, fejerverkai sproginet, ir sako kompas: Daug ka prarandi!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Durniai, esma cia tame, jog tiems, kas sedi amzinai prie pc (noliferiams) tai kitas pasaulis pilkeja, jie jo nemato.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Tj kas kad papilkeja? Kas cia blogo. Nematau jokios demotyvacijos
Heretic 5922    
BUTENT! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
nolife'as cia daugiau pabreziamas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Siaip turiu naujausius xp, ant vistos ir win7 nzn, bet ir pas mane patamseja. Pats su sudinis, eik mesla nusivalyt. XP geriausi ir paprasciausi man.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5922    
Nes tai sudini windows xp... Pasenus os
Grįžti į viršų