Reikia gedėt, o ne šmeižt!

2011.07.23 22:22 Kojaskauda
  • 3
4
Reikia gedėt, o ne šmeižt!







Punceka 5452    
#1 (y) Ir gerai, kuo daugiau narkomanų - tuo mažiau narkomanų. Ko čia gedėti, nesuprantu.. Netoleruoju nė vieno mirusio narkomano, kad ir ką jis būtų padaręs pasauly.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5452    
taaip taaip, gedekim.. apsiverkim nu.. mire tai mire, nieks neliepe jei narkotiku varto. ;/
Nuotraukos nėra
Kojaskauda 5452    
Jau gal uzteks, ką?
Nuotraukos nėra
Marodierius 5452    
Jei dbr pradėsim visus narkomanus gedėt, taiii...
Grįžti į viršų