#1 (y) Ir gerai, kuo daugiau narkomanų - tuo mažiau narkomanų. Ko čia gedėti, nesuprantu.. Netoleruoju nė vieno mirusio narkomano, kad ir ką jis būtų padaręs pasauly.
|
|
|
Punceka
5452
#1 (y) Ir gerai, kuo daugiau narkomanų - tuo mažiau narkomanų. Ko čia gedėti, nesuprantu.. Netoleruoju nė vieno mirusio narkomano, kad ir ką jis būtų padaręs pasauly.
Anonimas
5452
taaip taaip, gedekim.. apsiverkim nu.. mire tai mire, nieks neliepe jei narkotiku varto. ;/
Marodierius
5452
Jei dbr pradėsim visus narkomanus gedėt, taiii...
|