#7 Kam siųstis, jei jau turi gatavai į cd įrašytą windows 7 ultimate?
Aukštosios technologijos - Valstybės pareigūnai nuo jų smarkiai atsilieka
Anonimas
5829
Anonimas
5925
dabar neturės kompo, kad galėtų atsisiūsti windows iš linkomanijos.
olius
5939
retarded -_-
Bonaventuura
5947
oj oj oj :D tie sviesieji Lietuvos protai :d
Anonimas
5950
=DDDDDDDDDDD
Anonimas
5952
xD
Anonimas
5954
genijai :D
Anonimas
5954
Teismas saugadino STT kompą ROFLMAO :D
|

