priciom cia emo?
Originalas - Kuriam niekas neprilygs
Anonimas
5080
Anonimas
5118
Dabar Jus VISI MIRSIT!!! google vertejas pagalba isversti is rusu kalba.
Anonimas
5775
Parduodu marinelius agurkuotus papige!!!
Anonimas
5862
Hitleriui bent rūpėjo jo valstybės bei gyventojų gerovė, o pažiūrėk į Staliną.... viską iš visų grObė, kiek mirė badu, nežiūrėjo rusas ar dar koks nors.... Pažiūrėk statistiką kiek nukentėjo nuo Nacizmo ir kiek nukentėjo nuo Stalinizmo, tada čiulbėk gerai....
Anonimas
5868
toks protingas,kad net bukas esi luke:)
Anonimas
5928
Netrenktas paprasciausiai Hitleris pirmas uzpuldamas SSRS pristabde komunistus. Jie ie kiek nuostoliu patyr bet iki Berlyno nuejo o isivaiduok jei jiem netiketo smugio niekas butu nesudave tai ko gero visa eurpoa dbr butu raudona.
Anonimas
5935
luke tu gal trenktas nx? Su lyg teis zodziais 'Dekokim Hitleriui' as tave palaikiau psichiskai dauztu ...
Anonimas
5942
Dekokim Hitleriui kad jis mus isgelbejo nuo dar baisesnio komunistu maro nes pizdec ir Lt ir visai Europai butu buve, butum dabar blet ne demotyvacija.lt skaitytum o Gulago sachtose anglis kastum.Ir beja isimkim visus zudymus zydu ir panasiai blet visi vokieciai darba turejo po volswagena gavo tvarka valstybej buvo ir nieks nesiskunde. pazekim dabar demokratija viska leidziama visi ka nori ta daro pydarai bybiais mojuos Vilniaus gatvese politikai voks visiem px nes viskas leidziama viskas galima.ir siaip respect Hitleriu.i
Anonimas
5950
Pasityciot lengviausia. O pakliuti i istorija visam gyvenimui - ne..
Anonimas
5951
ta prasme, šaipytis iš Hitlerio žmonės drįsta, tik todėl, kad jis miręs. Bet pagalvokit kiek žmonių, jam gyvam esant, jo bijojo. Tai šitas demotyvatorius ne tik, kad nejuokingas, bet prie to paties, dar ir sumautai apgailėtinas. (: Būtų jis ilgiau pagyvenęs, bent žydų mažiau būtų likę.
Anonimas
5956
et, hitler ... :) Tik jis buvo žymiai stipresnė asmenybė nei visi emo sudėjus
Anonimas
5957
As tai nesuprantu, ko is to A. Hitlerio cia taip saiposi?
Anonimas
5957
nesusitramdau jau kokias 5min žvengdama :D
Anonimas
5957
ir dar dabar ja zudytu jeigu mesijas butu neisidaves
Anonimas
5957
Pries 60 metu uz tokia demotivacija tavo visa gimine izudyta butu :D
|

