Sunku atsikratyti senų įpročių.

2010.08.02 Paulius93
  • 6
19
vyrai,taip,ir,lieka,vaikais







Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
#12 Kai kuriems lyginimo lentos nepatinka. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Gera mintis...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
Tikrai vyrams sunku :)
Paulius93 5803    
#15 Dq.
Paulius93 5803    
#14 Tai tu čia noliferis nevykeli.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Viskas puiku : )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#8 Pagal tai ka parasei pats esi noliferis ir interneto auka :). Suaug pizduk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
no matter she's pregnant
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
FAT CHICKS = NOT COOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
#10 uz papo stobudovai nesi laikes blet tj nesneket gaideli
Vyncas2 5804    
Nėra jau taip sunku.
Hvangha 5804    
#8 Chillink. ;oo Viskas čia labai gerai, atsipūsk ėr nesinarvok. ;o
Paulius93 5804    
Nuo ko? Rask originalą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#5 copy paste
Paulius93 5804    
#1 Ačiū. Stengsiuosi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#3 debilas tu. viskas normaliai cia parasyta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Vyrai taip ir lieka vaikais... pats jauciu vaikas sedi prie pc ir nolifina cia normalius. daunas kazkoks.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Graži nuotrauka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Gera nuotrauka. Gera mintis. Aišku ne šiam tinklapiui ,bet tikrai verčia pamąstyti. Autorius tikrai geras. Ne pirma ir turbūt nepaskutinė jo gera demo. Aišku gal kopina ir panašiai ,bet dar nemačiau tokių demo kitur. Matosi ,kad išprusęs žmogus. Sekmės tau.
Grįžti į viršų