Geriam linksmai - ar su bobom?

2010.03.18 Prodiger
  • 130
11
bobos,moteris,gerti,degtine,staparikas,stopke,stakanas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
cia pasakyta lb ne jauniem, wyresni wyrai jau buna sako su bobom negalima gert, reik wyriskos kompanijos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Nestumkit su panelem irgi gerti galima :P
Modesta771 5831    
#8 klysti :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
su bobom visad bun vienodai...
kasiakas 5883    
#5 as ta paty norejau parasyt :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5883    
ne su bobom taip linksma niekad nebus...

jai pvz bus mergu kzn ar galesi leptelt tokia nsm 3nakties "dw warom zvejot" "warom issimaudyt" "einam stotele dauzytxD" karta as ir pasiuliau pazvejot xebra sutiko tai pzdc kiek ryte prisiminimu liko po miska gal 3h klaidziojom ir niekaip ezero neradom...;D po to tik supratau kad visiskai ne i ta puse nuvedziau :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5940    
Sakai i gera? paspausk rodyklyte "Kitas >" ir pamatysi kas per geris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
būtent - nemokat sugėrovų pasirinkt :D O tai normaliom panom tik į gerą .. :D
nobody 5945    
o su bobom linksmai nebūna? :D ne tokių ieškot, kad ne linksma:)
Pokstininkas 5945    
Geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
Legenda! :)
Grįžti į viršų