cia idiotu gyvenimas,kurie nesugeba juom dziaugtis,gyvenimas nebus juoda ir balta,jei desi pastangas,o jei verksi,koks jis blogas,savaime aisku bus juoda balta ir dangtis..:))
Gyvenimas kaip pianinas - juoda balta, juoda balta, o tada dangtis
Anonimas
5401
mirab
5812
Vyshnia
5891
puikus.
Anonimas
5913
ziurint kaip ji gyveni :)
Anonimas
5935
yra geresnins: "Gyvenimas kaip zebras - juoda balta, juoda balta, juoda balta, o tada - sikna."
Anonimas
5943
Geras šitas.
Anonimas
5944
#8 nesperminam, nesperminam :)
Anonimas
5944
#7 nespaminam, nespaminam :)
Anonimas
5945
+5
giedriuxxx
5946
cia ne demotyvacija cha.lt tokius anekdotus meta :D
Anonimas
5946
va cia tai demotyvacija...
nobody
5946
uuuh koks taiklus! Labai patiko :)
Anonimas
5946
Penkios. ;)
Anonimas
5946
uzskaitau :)
|

