Gyvenimas kaip pianinas - juoda balta, juoda balta, o tada dangtis

2010.03.17 Prodiger
  • 278
15
juodas,humoras,pianinas,mirtis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
cia idiotu gyvenimas,kurie nesugeba juom dziaugtis,gyvenimas nebus juoda ir balta,jei desi pastangas,o jei verksi,koks jis blogas,savaime aisku bus juoda balta ir dangtis..:))
Nuotraukos nėra
mirab 5812    

Life is Like a Piano - black and white, white and black, and then comes the lid...
Vyshnia 5891    
puikus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5913    
ziurint kaip ji gyveni :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5935    
yra geresnins: "Gyvenimas kaip zebras - juoda balta, juoda balta, juoda balta, o tada - sikna."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5943    
Geras šitas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
#8 nesperminam, nesperminam :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5944    
#7 nespaminam, nespaminam :)
Prodiger 5944    
#5 cha.lt ir demotyvacijas deda ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5945    
+5
giedriuxxx 5946    
cia ne demotyvacija cha.lt tokius anekdotus meta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
va cia tai demotyvacija...
nobody 5946    
uuuh koks taiklus! Labai patiko :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
Penkios. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5946    
uzskaitau :)
Grįžti į viršų