Jis sugrįžta... - nusiprausęs

2010.09.18 19:39 Prodiger
  • 28
84
vaikai,embassy,denis,idegis,veidas,rudas,bybys,baltas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
beberas sugrizo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
#34 Bet kai tu ziaurus ten gi ranila arba pezo centras urode ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Wamzdec xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
#77 o jiems px, nerasit ju vistiek... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
#77
:D
Laisvai as jam tap pasakyciau ar taip ar taip uzduhintas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
#37 xD sitas geras, idomu kas butu jei pasimtu jis tas savo cepas laptopus ir t.t :D
Nuotraukos nėra
Albinute 5757    
veidas rudas bybys baltas. PIZDA!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
man gaila jusu , kurie toki shuda kuriat :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
e jus ringo dievai, taip kaip cia stumet i akis stumt reikia :D o ne sparnus nuleidus pakampiais vaiksciot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
klounas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
stumykla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
cia denio merga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
nusiprause nes per kauno naktis ir taip tamsu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
negras nx jibanas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
baisu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
rimtai nusiprause?? pagaliau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
pamatysiu ji, nutrypsiu pudra nuo chares
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
keusas nx
Zipped 5758    
Oh yė :D
gretagreat28 5758    
Pz, radot diskusiju tema ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#60 Denis?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Kas ne Denis tas lopas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
jus visi lopai, va taip bl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Mes visi Deniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Nereikejo nusipraust
valkata 5758    
#53 Zivile, draugu ieskai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Naxui nusizudysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
As ne Denis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#51 Deni, nusiprausei ir piktas pasidarei?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#49 nu nepyk.... gi draugiskai cia ;//
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
nuo denio ra ba rbarais smirdi todel aplinkui niekas nesoka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
denis r a b arbaru mojuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#48 Naudojau skalbimo miltelius tide ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#47 ;D daug muilo reikejo???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
nusiprausiau, nu ir kas? Ko dabar cia pyzdavotis pradejot? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
debilai jus komentuokit demo o ne cia aiskinkites :D juokdariai vps:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Va cia tai gerai :D
OoS 5758    
#43 Kaip žinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#41 susivelei. Neidomus esi tada
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
::D:DL:D:DL:DLD
OoS 5758    
#40 Aš tau sakau, kad niekur nevažiuosiu, galiu pasakyti, kur pats gali privažiuot, būsi ar ne?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#39 koordinates kur as galiu? pyzdiec kas do klounas
OoS 5758    
#37 koordinates siūliau, kur privažiuot gali.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Jus visi laido riteriai, o as lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#36 oj blet juokdarys. Galiu pasakyt kur nors nuosaliau, jei bijai kad nupaveiksluotu ir i demotyvacija ikeltu. Taigi sakei, kad gali atvaryt, tai ko nepasirasai? Jei atvarai nepamirsk paimkt rageli, laptopa ir cepas is xatu isnesk visas
OoS 5758    
#34 Visų pirma, čia yra Vičiūnų aikštelė, pilna kamerų ir su šmirinėjančiais sandėlio darbuotojais, nesuprantu, kodėl tokią vietą siūlai, o visų antra, aš niekur važiuot dėl tokių niekniekių nežadu, gali pats atvažiuot, pasakysiu kur.
(50-84)
Grįžti į viršų