cia tai jo. geras. :D
|
Anonimas
5724
Anonimas
5752
vinis is lentu su pyzda trauke !!
Anonimas
5753
Trinkit!! Veikt jum ner ka?
Anonimas
5757
naxui niekas nepasirasytu, bo uteliu pas ja kaip pripista
Anonimas
5757
reikejo bachura susirast kuris pakasytu
Anonimas
5757
jus duhai
Anonimas
5757
pala... kas čia dedasi?
Anonimas
5757
:D
Anonimas
5757
#13 o tau puckos neniezti?
Plastilinas
5757
#12 Nusisneki....
Anonimas
5757
#10 nu buna kartais kai mandavoskes pabegioja tai panizta biski
Anonimas
5757
:D
Anonimas
5757
Nemanau, kad kažkuris iš komentatorių žino kaip ten buvo. :)
Anonimas
5757
As nesupratau , jus pavydit ar ka? gyvent jum ji trugdo? Nesamones susigalvojat beperstojo nesamoningas Demotyvacijas kurt. Moka tai rodo. O cia nesamones kalbat. Jai nepavydit tai kam taip kalbat.
Anonimas
5757
kokia dar panele, embassy auka nx
Anonimas
5757
turbut dzestinas bieberis grojo
Anonimas
5757
Jums ant širdies geriau pasidarė, kad stumiat čia dbr ant panelės?
Anonimas
5757
sylkes lenda lauk
Anonimas
5757
spagatu auka
Anonimas
5757
stopudovai lenta bruzinas i lenta
Anonimas
5757
vienapape stoli????
Anonimas
5757
papas iki pilvo nukrito :D
|

