Ir tu pasakyk lietuviui, - kad jis ne durnas..

2011.02.06 Punceka
  • 190
66
Ir tu pasakyk lietuviui,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5376    
Ir tu pasakyk, kad demotyvacijos autorius visai nesupranta prikolų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5612    
#61 jo demotyvatorius tai išvis pasimetęs... Net paprastos ironijos nesupranta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5614    
man isejo piderman
DJky 5614    
#30 No shit, Sherlock?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
man nesigavo :////////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Demotyvatorius demotyvuoja labiau xD lol
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
kaaaaaaai gerass :D man ir batman gavos kurva geras prikolas reikai nusiust draugeliuj :D
mxb 5616    
mano pavarde is ž raides..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
ir tu pasakyk demotyvatoriui, kad jis nedurnas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
cystai, nesamone... Zmones gal paprikolino, o dbr smeizia... Atrodo jau nk negalima parasyti juokingo, nes iskart bus sukurt demo... Apgailetina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
Man gavosi JOKER. :oo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
" Rokas Mašinauskas - pohuj kad čia visos abecelės raidės surašyto bet visi rašo "Negaliu patiket man irgi BAtman gavos :OOO" :D " - POOHUJ KAD TU PRIKOLU NESUPRANTI. TIKRAI POXUJ. :)))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
geriau pasakykit lietuviui, kad jis supranta juokus...
Cheshire.Cat 5618    
I'm the only REAL batman here =.=
Or mayby not...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
You have all been trolled by #30 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
kokie jūs zanūūūūdos negaliu ;D autorius humoro nesupranta autorius humoro nesupranta bla bla bla. o ką negalima paprikolint iš prikolų?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
man regis cia buvo sarkazmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
vaikinai pasityciot norejo, o jus juos bukais isvadinot
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    

#30 pavarei ;D visu pirma demo kurejas bukas, o dar vat sitas ciuvas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#30 No shit Sherlock!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Giedriau cia tu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
demo kūrėjas nesupranta sarkazmo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#30 watch ouuuut!! captain obvious strikes again!? =D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
krč man irgi batman o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
pzdc as batman. eina nafik. visada zinojau kad esu, dar gimiau su varda tokia ir pavarde tokia kad atitinta siam testui kad gauciau batman. eina nx, einu pasauli gelbit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
aciu kad paaiskinai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#30 Šerlokas Holmsas!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Ir atsitrenk i siena sufailines demotyvatoriau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Kraupu vaikel ;D#30
Teenagor 5619    
Man gavosi Dešrelė ;Dp
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
man galosi kubilius..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#30 prapultume mes be tokiu zmoniu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#30 bleee zudikas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
man susidejo Rocy 3 ; DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#30 O. Dieve. Šventas. ......... Nieko. Jei yra teisybė gyvenime, tu susirgsi vėžiu ir mirsi, nespejas pararyti daugiau žalos savo bukumu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
#29 Forever sallone. ;D
Nuotraukos nėra
ilicit 5619    
Jeigu dar nesupratot, paskaitykit visas raides, gi visur bat ir man, tai čia VISIEM tas pats gausis.... nepastbėjot tokio dalyko?...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
JbatTman gavos :C Forever stallone
Persikas 5619    
eina sau..man irgi batman gavos...;oooo
gretagreat28 5619    
kokie duze :D batman :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Pz,man batman gavos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
gera ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Punceka pats susivarte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
BBD man Robinas gaunasi :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
batwoman, bitches
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#2 teisybė
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Man regis, čia buvo sarkazmas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
#17 :D Epic wins
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Man tai išėjo Spiderman.
(50-66)
Grįžti į viršų