Pasakokit tokias pasakas savo vaikam, bet nenustepkit kai ir jie vieną dieną norės jūs išpy*t.
Kiti laikai - kitos ir pasakos
Anonimas
5567
Anonimas
5587
#2 kodel ziauri?
Anonimas
5595
nešnekekit pievu ,gera šita pasaka ir nereik jokių N-18 CIA VISKAS NRM
Anonimas
5610
Degradavo
Bieberland
5617
#7 wtf? :D
Deimut
5618
#2 Visiškai pritariu.
Anonimas
5618
tai laikai buvo prie caro šeši laiko vienas varo,o dabar nauji laikai-pats laikai ir pats varai!!;D
Leezash
5619
xD gaila senės
Anonimas
5619
demotyvacija.lt pavirto i adult saita? Tai bent N-18 uzdekit tada
Anonimas
5619
#2, cia Justin Bieber kaltas.
Anonimas
5619
nu jo...
Anonimas
5619
this is funny lol jk go die
povilasq
5619
baisu, o kas toliau bus? :(
Anonimas
5619
Iškrypėlis, KUBILIAU, iškrypėlis!!!
Jaded
5619
Čia žiauri realybė yra, o jum juokinga. Padugnės.
RuneGrave
5619
Seneli!
|

