Pagarbiai,Duona.
Mano gyvenimas tavo rankose. - Tavo gyvenimas - mano.
Anonimas
5535
Anonimas
5540
Pirma mintis... Varpa?
Anonimas
5541
palabyvy
povilasq
5542
o man labiau is sulciu varomi patinka :[
Usagi
5542
+
Teenagor
5542
am, so??
Ex02r
5542
Čia toks dalykas. Prišikai - traša. Užaugo grūdas ... suvalgei duoną - maistas. Vėl prišikai... Gyvenimo ratas. Nebus šūdo, nebus ir grūdo.
blackdist
5542
O Jūs nepamąstot, kad iš "rugio" ir degtinę daro? ;D
Anonimas
5542
Čia ta prasme, kad jeigu neužauginsi nebus ko valgyt, nebus ko valgyt negyvensi..
Rama18
5542
Visi priklauso nuo VARPOS. logiska.
Ugh
5542
Nežinau dėl ko, bet pagalvojau taip pat kaip ir #1 ;D
Anonimas
5542
Mano rankose mano alus ir man px ;D
Punceka
5542
Prie to, kad iš kviečių, rūgių ir kitų javų, jums daroma duona.
nknezinau
5542
tai cia tipo nuo rugio priklausomas?;D
Anonimas
5542
Grūdas - degtinės simbolis.
Anonimas
5542
123 - pritariu, prie ko cia tas grudas?
Anonimas
5542
pri ciom cia tas grudas?
Ex02r
5542
nuo varpos priklausai
|

