Vienykimės...

2011.04.21 Rendolfas
  • 103
23
kalbos, komisija,musti,sumusti,lituanistas,informatikas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5164    
nes jis gingeris todel musa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5345    
kvaileliai, ne lituanistai kuria lietuviskus terminus, o informatikai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5531    
O va aš - lituanistė:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5541    
#19 and you all are virginfags! gratz!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#18 Sveikinu broli, čia jų pilna.
zilwis777 5542    
Aš taipat informatikas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#15 FTW= For the win
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
ginger kid:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#14 Turėjai omeny WTF :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
FTW!!!
LinasK 5542    
Tikrai nesmagu būtų, jei "nerdai" sukiltų :D
Teenagor 5542    
#6 *piss on lituanists club*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Galva galvokit o ne sikna.


Lituanistai isradineja tokius zodzius kaip "stalabraukis" , "vaizduoklis" , "diskasukis" ir panasu nesamoninga suda susijusi su kompiuteriais.O to informatikai labai nekencia...

Pagalvot reikia pries sakant ,nes tik sau geda darot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
va ce teisingai;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Nustokite maigyti savo klavišines ir žiūrėti į savo vaizduoklius. Išeikit į lauką.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
lol;D
Demoxz 5542    
Lituanistai mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
Tai vis gi neislaiket iskaitos lietuviu? :D
Punceka 5542    
2 - neApykanta.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
as irgi nekenciu ju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
As irgi jauciu nepykanta lituanistam. Kur galiu uzsirasyti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
vienYkimės
Grįžti į viršų