Rašalas - Demotyvuoja gerti.

2010.05.30 22:58 Vyncas
  • 6
15
rasalas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5849    
Oj blyn geras daiktas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5860    
Upoksnis rulz! ir Saltupio
Nuotraukos nėra
belekoks 5862    
šitas brudas dar vynu vadinamas :D pamenu klasiokas turejo išvažiuot į kitą miestą gyvent tai gėrėm per pamokas :D taip vanelinom :D
varna 5870    
aš irgi pvz rašalo neragavus..o iš neigiamu atsiliepimų,net neketinu ragaut ;]
Mana 5870    
Cha,nemazai neblaiviu naktu praejo su situo nuodu apsikabinus,bet mano megstamiausiais Kelelis buvo x)
Vyncas 5870    
Man tas brudas patinka xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
#3 Aš irgi nesu. ;D
arigeja 5870    
jei jau rašalas, tai tik monikutės naktys, ką jau čia. patinka man mano vardas :D
Vyncas 5870    
#5 Paragauk xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
#3 as ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
teisybĖ
Nuotraukos nėra
pybodis 5871    
Oi kas gi nera ragaves upytes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
upyte :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5871    
... Ir graibyti žemę. :)
Grįžti į viršų