Šėtonas - Pajusk skirtumą tarp jo ir Dievo.

2010.05.30 18:50 Vyncas
  • 1
36
satan





: satan


Derogan 5559    
33 ir 34 - Ko prisikabinėjat prie žmogaus? Dėmesio jum ar ko trūksta?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
Gražiai nupiešta :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Vyncai tu bliad, netik lochas bet dar ir satanistas esi? pispankis paskutinis, asilo beretė :D Gaila man tavęs dvasios ubage tu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
Burokus aš sau auginu,
ir nebematau jau sau lygių,
kaimynas Vyncas aš esu,
is savo kaimo - Juodausių.

Kasryt keliuosi su gaidžiais,
ir karvę sau pamelžt skubu,
kaimyno obuolius vagiu,
ir sultis spaudžiuosi iš jų.

Kiekvieną vakarą verkiu,
vis užmiegu tuščiu skrandžiu,
bet nuotaika visad pakyla,
kai prisimenu kas aš esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5831    
#29 10 balu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
sudirbo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
#29 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Vyncai o zinai koks skirtumas tarp taves ir pydaro? Ogi joks
OoS 5870    
Apie La Vėjaus Šėtono Bibliją kalbi? Nelygink ala filosofinio veikalo su religiniais pezalais :P Ir nepavadinčiau tų žmonių satanistais.
Vyncas 5870    
#26 Prikolas? Namanau, kad jis čia turėtų būti. Čia esminis skirtumas, kuo skiriasi dievas, nuo šėtono. Pasiskaitykit Satan Bible manau labiau patiks, negu įprastinė xD Ir šiaip, satanistai įdomesni žmonės nei kriščionys xD
xaoc 5870    
Kame prikolas ?
Vyncas 5870    
#24 Kode? xD
hoho 5871    
tetos skype nedalina.
Vyncas 5871    
Nedarom čatų čia. Maži dėdės supyks: D geriau skype duok xD
hoho 5871    
gražus šetonas ;D
Vyncas 5871    
#20 WEE : D
hoho 5871    
#19 pasiduodu ;D
Vyncas 5871    
Bet jis vistiek ach atrodo: D
hoho 5871    
#16 matos greičiau nei jaučias :)
Vyncas 5871    
aš už šitą xD
Melly. 5871    
#15 kad be akių tau jaučias ;D
hoho 5871    
#14 Dievas ir be akiu ir be galvos ;D
Vyncas 5871    
Bet be akių xD
Mantas4 5871    
Niekas = Niekas abu atrodo kaip niekas :P
hoho 5871    
#10 Šetonas bent su galva :D
hoho 5871    
#10 argi? :D
Vyncas 5871    
#9 Ne xd
hoho 5871    
#8 Dievas įspūdingesnis :P
Vyncas 5871    
#7 Bet šitas irgi toks.. Įspūdingas : D
hoho 5871    
#6 Dievas be galvos irgi visai nieko. ;D
Vyncas 5871    
#5 Skirtumas, kad šitas daug geriau atrodo: D
Mantas4 5871    
Tai ir sakau, kad jokio skirtumo, abu vienodi, nes abu neegzistuoja :-)
Vyncas 5871    
#2 Čia panašumas ; D
Vyncas 5871    
Bet gerulis atrodo: D
Mantas4 5871    
Jokio... Abu neegzistuoja
hoho 5871    
pajutau ;D
Grįžti į viršų