maciau maximoj ta pati :D kai stovejau eilej D: o moteriske :D ant salotu deziu klijavo naujas etiketes:D nesijaudinkit :D maxima negeriau nei norfa:D
Maximos šūkis: - Galiojimo laikas neriba!
Anonimas
5700
Anonimas
5718
nevarykit ant maximos... cia norfos !!!! pataisykit...:@
Anonimas
5745
Cia norfos...
Anonimas
5766
Parduotuves ismok atskirt;D
Anonimas
5788
Belha nu.. cia Norfos o ne Maximos :D
Anonimas
5795
Kaip miela.... Ne tik kad gamindami prideda bereikalingu E ir ŠIAIP, bet dar ir negaliojančius kiša... :>
Anonimas
5796
Cia ne maxima o norfa ;p
Anonimas
5812
Cia norfos rimtai :D
Anonimas
5825
#17 tai jo cia gi norfos etikete. cia kaimieciais susirinke nezino kur norfos etikete....... o ten ta apacioj gariunu etikete. ir kaip jie nezino
Modestas.
5835
svarbu nauja etikete :D
Anonimas
5836
Cia Norfos etiketes kvailiai, matos, kad autorius parduotuvese nesilanko:D
Anonimas
5862
ir pasirodo, kokie santūrųs ir supratingi Lietuvos žmonės ^^;
Kristea
5866
Ble ant bajrio čia šitą įkėlė, o jūs aiškintis pradėjot, tai gal iš vis nebevalgykit? Apsiraminkit Žmonės.
kasiakas
5879
#12 visi taip daro :) nebusi naglas negyvensi :)
Anonimas
5879
jau maximos sukis tikrai nebus su klaida. pats tu "neriba" :D ir be to, nepatinka - nepirk ten, nes niekas taves ten su pagaliu neveja
chzarija
5892
maxima isvis beleka daro kad tik litu atnestu..
Anonimas
5893
ne kartą susiduriau, nors dabar jau labaiu prižiūri šitą reikalą
Anonimas
5900
etikete norfos...
LookAtMe
5908
Pzdc. norfa, maxima, koks skirtumas. Taspats sudas. Tie patys idiotai lupantys is musu paskutinius centus uz paskutini suda. :) Cia ta maxima panaudota kaip paprasta antonomazija, o jus skandala keliat.
Anonimas
5910
Justiniškių g. 91, Vilnius - Norfos adresas . ..
Anonimas
5911
nesipykit, eikit mustis, del to kad vienas sako kad cia norfa o kitas kad nesvarbu...
Anonimas
5911
#5 Juk antireklama Maximai,nors cia net ne jos produktas,o norfos.
Anonimas
5912
#4 debilas rimtai. koks skirtumas norfa maxima, esme ta pati o tu cia iskart "nevykelis", "fail". n
Anonimas
5912
Norfa, o ne Maxima, nevykėli... Gal nė karto parduotuvėj nebuvęs, kad nežinai, kokios pas juos etiketės?.. Oranžinės ir žalios tik Norfoj, kitur baltos. FAIL. Norfoj dažnai tenka pamatyt produktų lentynose su seniai pasibaigusiu galiojimo laiko, ne tik kad užmaskuotų kaip čia...
Anonimas
5912
perka is maximkes "Atsargiai, pigiau" sekcijos ir kabina naujas etiketes :P
wwestas
5912
Man irgi atrodo, kad čia NORFA :? Ten tai tikrai "Galiojimo laikas ne riba" :D
Anonimas
5912
siaip kiek pamenu tai tokios zalios etiketes yra ne maximoje o norfoje :)
|

