Modernus menas - Ar tik aš jį suprantu ne taip?

2010.03.24 Zararakas
  • 239
28
menas,ismatos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Nuo kada šūdai tokie išsipūtę? Čia labaiau balionąą prineša.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
matyt ilgai nešiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Man čia aplamai į žarnas neša :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5791    
šūdų krūva
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#21 aha , man ir :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5832    
#17 pritariu,.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
Iš pirmo žvilgsnio užneša į begemotus ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
čia jums ne šuns papas
Zararakas 5873    
#18 Geras ;D
Gusta-Fang 5876    
Visi sako; Vedzioji suni, surink ka pridirbo.. O Patys gigantiskus sudus miestose stato...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
Mano supratimu viešasis menas (tas kuris puikuojasi atvirosose miesto erdvėse) turi ir privalo būti suprantamas visuomenės daugumai masėj. O ne grupelėj inteligentų ir meninkų, kurie matai bando apšviesti miesto tamsuolius ir tvirtina, kad modernaus meno paskirtis yra atkreipti dėmesi. Bet aš nenoriu, kad mano miestą darkytų vamzdžiai ir kiti atsiprašant šūdai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
RIEEEEEEEEEEEEEBUS ŠŪŪŪŪŪŪŪŪŪDAS :D
J0keris 5929    
suda matau:D
Nuotraukos nėra
Visimirsit 5929    
menas : pastatom miske milziniska suda!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
tas pats kas vilniaus vamzdynai aplink Neri xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5931    
O dar kazka sako, kad zmones sunis vedzioja parkuose.. gaunas varai daug arba nieko :D
LookAtMe 5932    
Suds nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
sudas cia ne drugeliai :D
wwestas 5933    
Visi jūs klystat, čia drugeliai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5933    
man cia labiau i pripuciamus begemotus :D
Luckey 5934    
Kas ką įžvelgia...Vieniem šiaip šūdai mėtosi. :D:D:D:D
giedriuxxx 5934    
a cia kiaules? :D
Luckey 5934    
Kaip tuo kremu...kur kultūristai tepasi,jog raumenys matytūsi ryškesni,išteptos kiaulės. :D
cloudmaker 5934    
Simai, tokių gabaritų :D?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
@simas +
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
as toki mena gana daznai pasidarau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5934    
Kaip šūdas :D
Grįžti į viršų