Atsidarai pakelį gumos - ir staiga visi tavo geriausi draugai.

2010.09.30 blizgutis
  • 336
42
Atsidarai pakelį gumos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
perku bilietą į rusiją varysiu gumos pirkt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
mmmm,guma...AAAARLLLLLLLL......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
galejo bent lietuviskas pakuotes paveiksliukai but
Nuotraukos nėra
blizgutis 5735    
#35 gaila,kad rusiskai nemoku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
tiesa ;p
kamilute 5746    
Tiesa ;D
Kristea 5746    
Geras : D Tikra tiesąą ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Tik isvercia demotivatorius is rusu kalbos ir tuos pacius paveiksliukus emia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
nu ką aš žinau.... nebeturi chebra ką pasakyti, kad tokios nesąmonės jau demo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#31 pats net tokios neparasytum :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
būtent taip ! ir netik gmos, bet belekokio maisto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
simtaprocentine pradinuku demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Niera cia ko nesuprast, turi gumos ir visi tampa tavo draugais vien del to kad gautu ka nors paziaumot.;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Niera cia ko nesuprast, turi gumos ir visi tampa tavo draugais vien del to kad gautu ka nors paziaumot.;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
tai man snd ir buvo;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
#24 Nesi turejes pakelio gumos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
XD GERAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Nieka nesupratau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
"dėl draugo tu gali viską - net paaukoti savo gyvybę, bet kai kalbama apie gumą - tai ne, ji paskutinė!"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO TRUE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Atsidarai pakelį cigrečių, ir visi staiga tavo draugai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
nu cipsais tas pats ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
jo... ypac kaip paruko:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#14 tai ir ko cia dar skundies?
Algirdas9 5749    
Klasės auksinė taisyklė - nesinešk nieko valgomo į klasę, nes viską "atima" Max 30% lieka tau :D
garbane 5749    
gerai, kad gumos nemėgstu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
tikrai neaaa.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
nusiperki pacioka cizu nueini pries pamokas parukyt blet vakare ziuri 5 liko o surukiau kokias 6 tik ;D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
True :D
Pouu 5749    
Nors gumos nemokamai gauni... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#10 jo nusipirkai pacioka jau puses nebera;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
su cigaretem taip buna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
pas mus tai šulei nesvarbu kas tai butu, svarbu kad valgomo, ir visi tavo geriausi draugai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
mano gumos staiga visos dinksta;] patiko demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
#5 sutinku ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
nu jo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
Dirol levos, geriau orbit ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
taspats ir su cigaretem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
true :)))
Nuotraukos nėra
supahh. 5750    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5750    
tiksliai :D
Grįžti į viršų