Chigonynas Indijoj
Taip,Mama, - visi mūsų svečiai tikrai eis pažiūrėti, ar tvarkingas mano kambarys.
Anonimas
4613
Anonimas
5559
ta pati foto jau 3karta!! D:<
Anonimas
5738
esmė ta, kad tie pas kuriuos netvarkingi kambariai bent žino kur ka padėta:D
Anonimas
5741
Aš ir pasidedu daiktus ten, kur galėčiau juos rasti, buvo vasara, kai maniškis kambarys irgi panašiai atrodė.
Anonimas
5742
Kiekviewnas kambarys turetu tureti netvakos juk kitaip butu nejauku ;))
Anonimas
5742
pusbrolio frazė :D
Anonimas
5744
jėts,tvarkingas kambarys ;o
Anonimas
5748
Pas man tas pats xD
Anonimas
5748
siaubas
Anonimas
5748
taboras krw :D
Anonimas
5748
siaubas :D
Anonimas
5749
jau maniau kad pas mane baisu bet kai pamaciau sita photo supratau gali buti simta kartu ir baisiau ;D
Anonimas
5749
Pas mane irgi panasiai buna :D
Anonimas
5749
vat čia tai tikrai kaip po karo.,
Anonimas
5749
panasei ir pas mano sese buna
Nordze
5749
Jeez :O
garbane
5749
o maj gad
Anonimas
5749
That really sucks. ;//
Anonimas
5749
:D
Anonimas
5749
Pas mane panašiai būna.. :D
svajus
5749
#3 :D
Anonimas
5749
#3 Buvo anglijos lietuviai, o dabar jau Vilniaus lenkai visur bus? :D
Anonimas
5749
Kas per nevala turi but ,kad taip apsiverstum blt negaliu ziuret...
Anonimas
5750
#2 man tas pats :D
Anonimas
5750
Vliniaus lenko kambarys.
Anonimas
5750
Mano tvarkingesnis, bet tokius žodžius sakau mamai visada. :D
Anonimas
5750
mano ziauresnis. XA
|

