Pasielgum dar nagliau ir duotum moteriai šautuvą į rankas, va ką tu darytum.
Kas, jei staiga kiltų karas - o aš būčiau pavargęs
mozis
5554
Aistukee
5719
:D
manthukaz
5724
baltika alus
RYBA
5728
#38 :D
Anonimas
5779
:D
Anonimas
5784
Uzskaitau #38 ! :D
Anonimas
5786
Moterys jus pacios pagalvokit kiek laiko dirbat ir kiek mes (vyrai),taigi retkarciais padirbeti ne pro sal :) ,o po truputi galima ir bulves susodint,niekas juk nevercia 12 valandu kasti,pvz kaip mums reikia :) darbas zmogu puosia!taigi moteris bus tik grazesne
Anonimas
5786
Pati moteris kalta, jeigu saves negerbia tai ir kas zeme visa gyvenima kol vyras "ilsesis".
Anonimas
5787
paziurekit i vyrus ir suprasit kodel jinai mieliau su kastuvu draugauja :)))
Anonimas
5800
Sitas ziaurus ;D
Anonimas
5809
:D
Anonimas
5818
#30 o kai moterys stovi ir dazniausiai pirstu rodo vyrui ka daryti tai sakysim kad jos kaip vergvaldes- isteka ir po sodelius tik vaiko vyra :D
Zebra
5820
#29 gryna tiesa, pacios norejo lygiu teisiu :D
Anonimas
5821
#29 palaikau :D nusijuokiau kai perskaiciau :D
Anonimas
5821
Išnaudojimas čia, o ne lygios teisės, vyrai tai nedirba. Skystablauzdžiai šunsnukiai..
Anonimas
5821
istojom i ES, moterys norejo igyt lygias teises kaip ir vyrai.. prasom!! :D
milda
5827
#26 o tau čia panašu į nedidelį gėlių darželį? :D Nebent tau atrodo, kad bulvės tik dėl grožio auginamos.
Modestas
5830
Tikrai vykes ;D
Anonimas
5830
Tai jei jin sau geliu darzeli nori susikast :D as nekasciau nemegstu geliu
Anonimas
5835
;D
Anonimas
5838
lol n x
Anonimas
5840
Net i uzpakali nepaziuri aliuka geria sau :D
Anonimas
5843
Boba kasa vyrai geria...
mmartis33
5844
oi cia geras :D
Anonimas
5845
:D
Anonimas
5852
mldc lygios teises :D
Anonimas
5852
tie csó prisizaide sautuvo nenulaikytu pirmoj vietoj nekalbant apie taikymasi :D
apelsinas9119
5858
feministe :D
Anonimas
5860
;D
Anonimas
5868
Ot vyrai ;D
Kristea
5869
Nice ;D
henroXicated
5875
Nužudė. ;D
kasiakas
5881
pizdec kai zvengiau :D
Veee
5890
Moteris dirba, nes vyrai tipo gali buti bet kada pakviesti i kara :D
Anonimas
5890
manau buvo kita mintis šitos foto.
Anonimas
5904
su tuo karu tai gerai sugalvota xD
Anonimas
5916
Nejuokinga. ner punchline.
Saulius
5921
neblogai xD
Anonimas
5921
Busted :D
Anonimas
5921
manau tuos vaikelius kurie saudykles zaidzia pirmus istaskytu :D rankoj sautuvo nelaike, patys save suzeistu :D Na, gal tokiu budu priesai is juoko numirtu :D
Anonimas
5922
cs'o prisizaide visi snaiperiai butu..
Hanteris
5922
:D tikrai mazai kas galetu kariaut. Ypac is jaunimo.
wwestas
5922
Ragas būtų :D
|

