Rasizmas - nejaugi spalva taip svarbu?

2010.04.13 dzokeris
  • 385
75
Rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5347    
Ne visi juodi rasistai tikrai ne visi lb faini zmones!daug pazistu! o kaikurie del to jog is skurdziu saliu dauguma privaziave ir pavydi vieni kitiems
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
gerai kad su tais guminukais padare o ne kitaip.....
Nuotraukos nėra
Auris997 5716    
Taip, Balti skanus, raudoni, geltoni ne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
visiškai nepritariu, kad juodukai didesni rasistai...pažįstu ne vieną...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Idomu del ko juodaodziai rasistai, kartais tik ne del baltu? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
irgi pritariu kad juodukai didesni rasistai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
pati pastebejau savyje rasiizma ,bet ne del spalvos ,bet del to kad visi babajai cigonai beveik yra labai nieko gero zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
Zinoma kad spalva zmoguje nieko nereiskia.. pati turiu vaikina jodaodi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
UK gyvenu jau beveik 1 men. Pastebejau viena dalyka, kad niggeriai, o ne baltieji yra tikrieji rasistai :)
Nuotraukos nėra
helldude 5819    
as irgi nesu baltos spalvos, bet manes niekas ne nepastebi isskirtinai, todel galiu gan drasiai teigti, kad viskas pas mus Lietuvoj yra normaliai :D
Bet pamates juodaodi Vilniuj irgi negaliu susilaikyt ir spoksau, nes retai pas mus tokiu pamatysi, bet tai nepavadinciau rasizmu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
ziauru
Modestas. 5837    
cia dar nk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
#62 zudikas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
Daba chucko norriso suktuka galetu imest
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
europa baltiems, afrika juodiems. taip buvo taip ir galetu likti...bet.... o rasizmas atsirado del paciu negru komplexo del savo juodos odos... taip kad...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
ok :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Suvalgom jos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
#55 #55 tipo kai jai jam patiktu laibiau pist baltaode, nei negre tai jis rasistas? eik tu issimiehgok, nes pz tau jau, vejus kalbi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
Vyncas, gerai galvoji, visi mes turim vietos po saule, tik reik zinot kur ji yra :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
šiaip adminai galėtų susimąstyti dėl tokių 12-mečių bereikalingo komentarų srauto ;) surasti kokį moderatorių, kuris tvarkytų komentarus, ar ką.. pratrintų nesusijusius su tema ir tokius, kaip, pvz, 2 ar 13...
OoS 5870    
#54 Tai ir pats žmones pagal rasę atskiri, rasiste tu supistas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
duxi tie rasistai ka ta spalva sudaro man negrai uz baltaodzius patinka labiau jei atvirai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
#27 +1
#50 humoro jausmo fail
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
#27 so true
Nuotraukos nėra
Anonimas 5880    
Cia panasiau i indenus apstojusius japona
daiviukstis 5884    
#39 neapykanta negrams,jau savaime yra rasizmas,susimastyk kieno tu pusej
Kristea 5889    
Nice. ;))
Veee 5890    
Bet tu irgi neskanus :D
Vyncas 5890    
BEt tu neskani xD
Veee 5890    
#45 As kaip nevalgoma.
Vyncas 5890    
#43 už tave skanesni xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
:}
Veee 5898    
Aga, geltoni guminukai neskanus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5910    
#41 CIA tj pasakei!!:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
Aš ne rasistas. Nes rasizmas - nusikaltimas. O nusikaltimus daro juodaodžiai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
jau per daug to rasizmo demotyvacijoj :/ 3*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Nekenciu dvieju dalyku: rasizmo ir negru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
Tai kad rasizmas yra ne baltaodžių, o juodaodžių :) Ypač aiškiai tai matoma J.A.V. Ka įdomu, galit perverst: klaipeda.diena.lt/dienrastis/priedai/pasaulis/juodosios-amerikos-tamsiosios-puses-110744
Nuotraukos nėra
Anonimas 5915    
Siauras mąstymas jūsų tai kaip velniai žino ko :) Iš viso, komentarai daugumos tai trūksta žodžių. Negrai zjbs, lietuviai šūdas? Tokie tolerantiški visi, bet negalit toleruoti to, kuris nemėgsta negrų? Šikat ant savo tautiečių, savo gimtinės, bet ginat pajuodėlius, kurie daugumoj būdami imigrantais gyvena kaip parazitai visuomenės? Arba vaikai esat, arba tiesiog baisiai trumpo proto
wwestas 5916    
#34 Respect for you :)
Vyncas 5916    
Man negrės kaip mergos tj neeee
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
o man tj patinka tie ,,negrai'' ir ,,negres'' px tokios visai buna :)
amusement 5916    
tiap svarbu, nes guminuku skonis nuo spalvos priklauso ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
man dėl jūsų, lietuviai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Indėėėnai ant čiūūūrkos užšoooko vajjjetau... :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Lievas. Net nedemotyvuoja. Be to jau dakniso panašios malalietkų nuotraukos. Pilni tinklapiai tokių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Na, kai aš ten gyvenai, tai tiesiog buvo malonu, o ne kaip čia bl..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5916    
Negaliu aš skaityti.Blet tikri lietuviai atsirado.90% jūsų tėvu arba senelių yra kile iš rusų arba lenkų.Gėdos turėtumėt.
(50-75)
Grįžti į viršų