Krw kai tamo nekenciu.
|
Anonimas
4674
Anonimas
5520
#15 Jei ką yra dar ir geresni puslapiai, kurie yra privačių mokyklų ir pan. Tad nevaidink kieteko... Kvaileliai, jums sugadint nuotaiką nebent savo durnumas, kad nesimokot, atseit būtų geriau jei būtų pažymių knygelės... Beviltiški jūs esat, na gal dar suaugsit po kelių metelių...
Anonimas
5557
#15 O ko toks kietas is kart ?? :D
Anonimas
5595
#3 tai jūs gal urve mokotės? ; D
Anonimas
5632
C: windows system32 drivers etc host-atidarai su notepad nukopini coda zemiau spaudi tab irasai tamo.lt ir irasyti
Anonimas
5634
o mamytei ir tetukui tai labai patinka
Anonimas
5642
na, arba gadina, arba pagerina. :D žiūrint kaip sekasi mokykloj :D
Anonimas
5642
gerai mokykis ir nesušiks
Anonimas
5642
Man jis nuotaikos nesušika - man jis paprasčiausiai neveikia. :)
Anonimas
5643
įdomu, kas labiau sušika nuotaiką, ar tinklalapis, ar jausmas, kai pagaliau supranti, kad esi beviltiškas, bet vistiek nieko nedarai, norėdamas tai pakeisti.
Gabrielius
5644
JEI BLOGAI MOKAIS AISKU, KAD SUGADINA NUOTAIKA...
Anonimas
5681
Gadina visas atostogas :(
Anonimas
5728
Nekenčiu ! ;D
Anonimas
5728
o aš jau metus jo bijau.
kramtuske
5729
#2 Ne ;) :D Tiesigio dar nera pas mus situ dalyku :D
Anonimas
5729
Matyt tu jam patinki.
kramtuske
5729
cha ;D kolkas man jis nebaisus :D :D
|

