Turbūt net klaust nereikia, - ar gertum tokį alų...

2012.04.03 hyperpacas
  • 39
12
haumerio, alus, pasaulio, alus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5123    
Turbūt myžalas, tik su garsiu vardu, išgarsintu animaciniame seriale.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5154    
#7 ir?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
kaip tik vakar tokio prisipirkau. : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5192    
taip, neklausk. tokio sh negerciau :)
Ignassin 5193    
#6 Tame ir reikalas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
saris geresnis, manau. o seip negerciau nei vieno, nes sportuoju, ne taip, kaip jus - nutuke ir bandote is to padaryti "prikola" sakydami kad turite "one pack'a", bet tai sakote tik tam, kad is jusu storo pilvo nieks nesijuoktu, paprasciau pasakius juokiates is saves tam kad kiti is jusu nesijuoktu.
hyperpacas 5193    
esme ne skony...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
Alaus negeriu,bet vardan simpsonu paragauciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
negreciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
Esu geres ta duff'a ir tikrai galiu pasakyti, jog jis nera labai skanus.. Man asmeniskai skonis kaip giros :\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
zinoma, atsiras bent vienas tas kuris papriestaraus, ir tuo pasijaus krutesnis, ane #1 ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5193    
Sito myzalo is milteliu tikrai negerciau..
Grįžti į viršų