nu blt gal kokia liga sirgo, ar blusu daug buvo ir nuskuto
Čia dėl to - Kad aš juodas?
Anonimas
5279
Anonimas
5503
;D
Anonimas
5504
nu siaip buna kaciu, kur ilga plauka turi ir jei buni isleidziamos i lauka tai tie plaukai i kudlas susivelia... tai arba reikia kirpt arba skust... taigi nebutinai cia gyvuna kankina.. gal kaip tik padeda atsikratyt nereikalingu kaltunu...
Anonimas
5504
You hate me cuz im black!
mirazas
5504
uteliu uzsiveise :D pigiau nuskusti :D
Spameris
5504
#4 Čia gal dar tu fotkėj?
Anonimas
5504
#6 apsiverk
Monakiux
5504
#8 Buni alergiškas žmonių odai (iš fantastikos skyriaus), davai nuskutam visus žmones! Galima nelaikyt katės tada manau.
anonymouss
5504
#6 matai, kai kurie žmonės yra alergiški kačių kailiui. dėl to jas skuta. ir nieko baisaus tame nematau.
Anonimas
5504
wtf is this shit? -
Anonimas
5504
PAKART ZMONES UZ TOKIUS POELGIUS REIK. ARBA GALUNES NUTAMPYT.
Anonimas
5504
is rusu demotyvacijos nupypino, bet rusiskai uzrasas daug geriau skamba, buvo pavartotas "nasha russia"
Reinass
5504
Is manes nuotrauka nupiso ir uzrase kazkoki suda..
puukis4
5504
vargšas
Anonimas
5504
tottal nesamone
Spartasaurus
5504
FIRST COMMENT *_*
|

