Po 48 valandų

2011.05.31 kalabokas
  • 135
14
Po 48 valandų







Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
pagaliau 13tas suprato. velnias paprotino.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5502    
As suptatau, demo apsizeniji prinese, o is ryto pamatai realybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
#8 soooo true...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
#5 tl;dr
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
#8 thats what she said
Nuotraukos nėra
asen 5503    
#5
O kas sako, kad moteriske is antrosios foto uzrakinta virtuvej, neturinti laisves?
Atsikele moterele, gal 'po vakarykscio' ir nuejo i virtuve kavos ar pan.O kad pusplike, tai cia jos asmenine problema.... Problema nebent ta, kad gal nederetu taip fotografuotis/leisti fotografuoti
povilasq 5503    
#5, toooooo long....
anonimas 5503    
#5 suprask tu humora, kad ir juodas
Plektruda 5503    
Ech, prajuokino :D
taigi čia parodoma realybė: iš pradžių vestuvės, kai atrodo, prasidėjo pasaka,bet vėliau — atgal į virtuvę...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
Tik bukiems ir mąstantiems tik apie save, vyrams galėtų patikti tokia kvaila demotyvacija. Juk tokio kraupaus vaizdelio dar reiktu paieškoti: dabar nebe tie laikai, kai vyrai mus laikydavo kažkur užrakintas ir liepdavo tupėti virtuvėje. (be to, dabar daugelis protingų vyrų moka sukiotis virtuvėje ir iškepti ne tik kiaušinienę :) o posakis "kam man gaminti, juk moteris privalo tai daryti" jau tikrai pasenęs)
O jeigu esate tokie beviltiška ir senamadiški, jei nematote jog laikai jau seniai nebe tie, tai.. Siūlau prasiplaut akis ir užmiršti seksą su moterimis, jeigu taip jų negerbiate.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
#2 back ti the kitchen, woman...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
#2 klizma gavai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
BBBūūūūūūūūūūūūūūūūūŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū
ŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪūūūūūūūūūūŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪŪūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
ir jau patvirtino ? :| beviltiska.
Grįžti į viršų