Išgerkime už tas merginas, - kurias mylime, bet negalime turėti

2011.08.28 kalabokas
  • 256
8
Išgerkime už tas merginas,







Rocknroll 5415    
cia as nupiestas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Isgerkit ir prisigere joms drasiai paskambinkit, issikalbekit! ;) Toks mano patarimas :) !!!!!!! :) :D
Freja 5416    
#1 dabar dar pridurk woops :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Aciu, jau pakankamai prisigeriau uz jas. Gal tiesiog atejo laikas meginti kazka pasiekti, o ne skandinti savo nelaimes taureleje?
Rendolfas 5417    
#1 Nenorėk, kad tavo blondinei perduočiau :))
candy 5417    
buvo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5417    
Geriau negeriam nes nusigersim juodai ;D
zilwis777 5417    
Agelina Jolie.....;(((((((((((((((((
Grįžti į viršų