Visada norime turėti tai, - ko būtent tuo metu neturime

2011.08.28 kalabokas
  • 62
9
Visada norime turėti tai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5017    
4 nr graziausia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5414    
kas ne denis tas lopas!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5415    
noreciau turet tiesesnius dantis :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
ir mes norim kad tu išnyktum, bet įdomu ar yra tokių kurių nėra, bet norėtų būti...
Jeigu čia savižudybę atlikti nori, tai tu pasityčiosi iš tų, kurie mirė norėdami gyventi turėjo mirti, o tokiu atveju aš tavęs nekenčiu.
Gyvenk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
Norėčiau išnykt
Spartasaurus 5416    
#2 - #3 byby neduosiu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5416    
#1 Atjungčiau tau internetą ;]
Kira 5417    
#1 galiu pagelbet ;D
Spartasaurus 5417    
noreciau nieko netureti :D
Grįžti į viršų