True story...
Jeigu turi jaunesnę sesę ar brolį... - dėl 90% pokštų liksi kaltas tu
Anonimas
5144
Anonimas
5202
#3 tai jo jo man brolis pradeda o mama sake erika baik!
Anonimas
5679
Bet būna ir atvirksčiai
Anonimas
5680
nerastingas autorius, visada buna atvirksciai, kai brolis buvo jaunesnis ir nemokejo dar atsiginti, na tiksliau dar nebuvo perprates visu situ gudrybiu, tai jis likdavo kaltas :D oj buvo linksma
Anonimas
5680
tiesa...
Anonimas
5681
Būtent
Anonimas
5681
Vat kaskodel as jauniausia seimoje, bet as visada del visko lieku kalta
Anonimas
5681
kaip tik atviskshciai..
Anonimas
5681
Visada taip.
Debilzudys
5681
tikra teisybe
Anonimas
5681
atsvirksciai
Anonimas
5682
visada taip buna.
Anonimas
5682
manyciau kaip tik atvirksciai :)
Anonimas
5682
o jeigu neturi ?
Anonimas
5682
atvirskciai:)
mencija
5682
aš irgi esu jaunesnė už brolį, bet kadangi mano fantazija lakesnė, tai dažniausiai kalta ir likdavau ;D
Anonimas
5682
ATVIRKCIAI... as mazesne ir uz vyresnio brolio pokstus gaudavau rekt (ant manes viska suversdavo, o mazu tevai neklauso, nes jie gi "meluoja")
Anonimas
5682
nesamone bet tiesa:(
Anonimas
5682
Pff... demo tai pieva...
Anonimas
5682
Nesamonė
|

