Taip jau yra gyvenime: - yra stiprieji, yra ir silpnieji...

2010.06.04 mantukas182
  • 139
11
Taip jau yra gyvenime:







Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
Čia vaizduojami tik silpnieji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Natūrali atranka tipo? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5842    
man su plunges stotynu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5859    
#7 man irgi su Rusija asocijuojasi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5861    
nu ce 100% rusija...
Veee 5867    
#3 susifailino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5867    
Gėris ;D
mantukas182 5868    
#3 nu ir ką tu čia meti. Ką tik įdėjai tą patį, ką aš įdėjau anksčiau. Apgailėtina.
Vyncas 5868    
Hvangha 5868    
Stiprieji niekuo dėti, jeigu silpnieji nelaiko pusiausvyros. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
ooo, nice as prie tu stipresniu:D
Grįžti į viršų