Jau nebe tie laikai kada visus darydavom
Ko jūs čia verkiat - ant kašiuko mes juos visus gražiai padarysim
Anonimas
4787
Anonimas
4787
px man ant tos eurovizijos ir dar labiau px ant to kasio
Anonimas
4787
to aa debetikas tai tik tau tarp koju cincike tu
Anonimas
4787
#5 Butent :D
Anonimas
4787
#4 tik tu nemoki lost jo , nes debetikas jobanas esi
Anonimas
4787
aha ypac ispanija XD
Anonimas
4787
praplaukit naciort nabagai su tuo kašiuku visi jau ji ismoko zaist, mokinkites fules zalbajobai:D
Anonimas
4787
Mynk na... is cia, GRAUDULI.
Anonimas
4787
#1 Mynk na... is cia, GRAUDUOLI.
Anonimas
4788
ZVENGEU KOKE VALANDA IS SITO.:D KASI BUS DAR BLOGIAU NEGU EUROVIZIJOJ GRAUDUOLIAI. D:L
|

