Vyrai, - nelinkę visko perdėti

2012.01.05 19:10 vaidaox
  • 4
13
Vyrai,







Nuotraukos nėra
vaidaox 5284    
atsiusk linka kur tu matei kad buvo, nes as tai nerandu
zvp 5284    
Kas Tau neaišku. Pasakėm buvo, vadinas buvo. Kalba baigta.
Nuotraukos nėra
vaidaox 5284    
tipo ir tekstas buvo lygiai toks pat? kazkaip netikiu.....
Nuotraukos nėra
vaidaox 5284    
tipo ir tekstas buvo visiskai toks pat?
zvp 5284    
#8 Mes matėm
Nuotraukos nėra
vaidaox 5284    
Nu as pvz dar nebuvau macius tokios demo... tikrai.....
barbar 5284    
cho cho... ant modų geriau nesiraut, nes perspektyvos demotyvacijoj gali tapt labai miglotos :D (nors tau perspektyvomis ir taip negrėsė)
zvp 5284    
#4 Paišsi3,14sinėk dar
CRONUS 5284    
Ir ne vieną kartą
Nuotraukos nėra
vaidaox 5284    
#1 kas buvo?!
zvp 5284    
Demo tokia buvo, kas kas
Nuotraukos nėra
vaidaox 5284    
kas buvo?!
zvp 5284    
Buuuuvo
Grįžti į viršų