kas galit paspauskit cia, dekuj is anksto :) saskaita.5a.lt/?id=gzik6kkdncbmlv2rls5b8mqk3j723x
Tėvai taupė tavo mobiliajam - O tu paleidai jį į sieną tik todėl, kad jis neparašė..
Anonimas
5121
Anonimas
5352
Arba paleidom i siena del to, kad rysio negaude ;ss :D
Anonimas
5393
taupykit tėvų pinigus, daužykit galvas!
Anonimas
5519
omg kaip mano mamos telefonas :D gaila kad taip lengvai dusta :///
Anonimas
5520
Telefonų daužytojam sakau: paauglystė praeis, telefonai nebemirs. Nu rimtai, paskui pykstat jei durnėm vadinam, bet rimtai gi tokios
Anonimas
5520
Kad jis ant grindų, ne ant sienos.
simonas101
5521
htc :)
blackdist
5521
Jai reikėjo virtuvėj stovėti, viskas būtų buvę daug paprasčiau...
Anonimas
5521
#12 me too
Anonimas
5522
Kitą kart savo galvą paleisk į sieną,gal normalesnė pasidarysi.
Anonimas
5522
emotyvacijos bruozai. Tik kvaile tel i siena paleistu.
sima48
5522
As uz savo bapkes telefona nusipirkau , niekad nepaleisciau jo i siena ;)
Anonimas
5522
kaip jus nesuprantat kad cia sarkazmas?
Anonimas
5522
tevai gali nupirkt net ir nama tik jai baisi tau nieks nerasis
Reinass
5522
Mano ragelis.
Anonimas
5522
baikit tokias nesamones rašyt, užpisot jau
Anonimas
5522
Oho.įspūdinga demo.
Anonimas
5522
uzsidirbu pats, ir vistiek sudauzau :D
Anonimas
5522
kazkodel net gaila pasidare
Punceka
5522
#3 matosi, kad net nesuvoki kas cia norima pasakyti. Nebesidaryk gedos :-)
Anonimas
5522
nx, jau uzkniso sitos debiliskos demo apie bernus ir kaip jie pastoviai neatraso, nx nepatrauklios esat tai ir neraso, viskas tuo pasakyta!
wtf.
5522
Nervus susitvarkyk, boba
asen
5528
Tevai augino vaika, o uzaugo emo
|

