Dar kokie 2 litrai
Tikėjimas - Kiek pas tave dar jo liko?
Anonimas
5145
DeivuxxX
5405
Visos religijos kvailos. Krepšinis ne išimtis.
Anonimas
5516
Tikiu.
Anonimas
5520
xujnia visas jusu tas krepsinis, kaip aviu banda rekiat kad mokat ji zaist, nors nemokejot ir nemokesit niekados. Ir tas "tikejimas" eilinis pinigu pompavimas is jusu, is minios, kuri nesivadovauja sveiku protu o aklai eina i bedugne.
Anonimas
5521
vilties liko DA-HU-JA. Tikejau, tikiu ir tikesiu. Lietuva - ne NBA. Mes - komanda, ir losiam kaip komanda.
Anonimas
5522
Lietuvoje yra ir nauju talentu kaip Valanciunas. Gal jis zais siais metais, o #6 tai nestumk pats nieko nepadarytum. Manau Pocius yra geras zaidejas.
panikas
5522
6 Sėdi metro 50 150 kg ryžas, akiniuotas mutantas ir dar stumia nevykėlis, kad Pocius nevertas rinktinėje žaisti. Tu jam į akis taip pasakyk, tai dantų nesusirinksi nepilnameti, su tokiais komentarais slėpkis, kad niekas nerastų, nes geruoju nesibaigtų !
sima48
5522
#6 nestumk ant pociaus , hame tu !!
Anonimas
5522
#6 paimk benzino ane , apsipilk ir uzsimesk ant saves deganti degtuka :)
Anonimas
5522
nebereikalo tavo komentaras sestas :D idiotas, ka daugiau galima pasakyt :) Isvis Pocius geriausius duomenis tarp visu lietuviu turintis. Tik, kad nevisad protingai suzaidzia...
Anonimas
5522
#6 Nieko vertas sakai? Gėdinga 3 vieta? Įdomu kiek tu prisidėjai kad pasiektume bet ta trečią "gėdingą" vietą? Kalbėt daug kas gali, bet ką. Kiekvienas žaidėjas prisidėjo prie pergalės ir nusipelnė būti gerbiamas. O dėl žaidėjų rinkimosi, tai manyčiau profesionalūs treneriai geriau žino, ką verta imti ir ko ne. Kai tu treniruosi rinktine tada ir galėsi aiškinti, kas vertas būt rinktinėje, o kas ne.
Anonimas
5522
nei tas pocius gali ka nei ka, nei reik jo rinktinei, neveksla atrodo kaip aikstelei :D Reiketu ne taip aplaidziai rinktis zaidejus, ir butume pasaulyje 1 vieta paeme ne vargse 3 geda, geda lt kad tokius dar kviecia i rinktine, vienintelis is ciu triju vertas rinktines tai KLEIZA o kiti tegu persikrausto i vaiku ar moteru lygas :)
G6___
5522
Dėjaw ant tokių beviltiškų demo :[
Anonimas
5522
mazai liko
Anonimas
5522
wtf
Anonimas
5522
#1 Kad nerankinis čia. Rankinio apranga kitokia..
Anonimas
5522
Pagal žmogeliuko būseną pasakyčiau, kad tai RANKINIS ir aš UŽ JĮ.!!
|

