Tai norit pasakyti Kūrėjas šio gyvenimo yra nevykėlis? Nepasakyčiau. Gyvenimas nevykęs tada, kai žmogus pradeda jį švaistyti.
Gyvenimas - tai žaidimas - sugalvotas nevykusiai, bet grafika - pritrenkianti
Anonimas
5779
Anonimas
5795
#1 ne 3D o 4D :D
Anonimas
5799
Ar vykusiai priklauso nuo taves paties :)
Anonimas
5800
kodel vienareiksmiskai nevykusiai? nesutinku. cia kiekvieno valioj vykusiai ar ne.
Anonimas
5804
geras bet geriau skambetu kitasi zodziais :D
Anonimas
5804
Kuinia
Anonimas
5805
gaila, kad tik viena gyvybė ir kad negalima restart :D
g4g
5805
Liuks!
Anonimas
5805
#2 arba gali zaisti porno :D
Anonimas
5805
kodel, manau vykusiai :D viskas priklauso nuo tavo noru :D gali zaist action, quest,driwing ar dar bala zino ka :D
Anonimas
5806
3D :o
|

