#12 :D
Mes sakom "čia šalta", - kai mums reikalingas prisilietimas..
Anonimas
5759
Anonimas
5797
pana zjbs, bet tas baxuras atrodo kad nosi i ja valosi, fu!
Anonimas
5804
#10 Neblogai ;D Už Uskaitau ;D
Anonimas
5805
Salta? isikisk i sikna kalta, pabruzink i asfalta, pamatysi kaip nesalta!
Anonimas
5805
jei tau salta apsivilk palta :D ir kam cia reikia kalbeti kita kalba
mirab
5805
Anonimas
5805
#7 stopudovai lūzeris :D
Vyncas2
5805
#1 Jei su kompleksais tai ir neakysi. Reik sakyt "Duok ranką pagraibyt" x DD
Anonimas
5805
Jooo.... ir mums sako isgerk daugiau
cucu
5806
mhm ir nurenkite pries iseidami su jomis pasivaikscioti xD #3
Anonimas
5806
tad mieli kolegos, niekada nepirkit merginoms kailiniu
bartaszs
5806
Geras reiks prisimint:)
valkata
5806
Nu tai aisku, negi sakysi "priliesk mane" :D
|

