#7 as irig :) afigiennas jis :D
Rūkymas žudo - Noredami gauti daugiau informacijos apie rūkymo žalą, rūkykite toliau
leeji
5802
Anonimas
5804
Nu tai pzdc, nerukyk ir nezudys nieks nieko, tokios jau prarurintos tos nesamones kad baisu ;D
Anonimas
5804
#8 nepagavau tavo esmės :-D
Anonimas
5805
užskaitau +
Anonimas
5805
Rūkyt rūkysiu, bet gert nemesiu.
Vyncas2
5805
Noriu pakelio šitoo: D
joskinukas
5805
ir rukysiu :D kaip sakoma rukymas zudo letai... O kas nori greit mirt? :?
Anonimas
5805
rūkau
Anonimas
5805
uzskaitau sita
Not4You
5805
zjbl jau apie ta rukyma....
Anonimas
5806
Ok
|

