Arba visai nepadarysi :/
Kad ir kokios ilgos būtų atostogos - Namų darbus vistiek darysi paskutinės dienos vakarą
Anonimas
5712
Anonimas
5712
#9 teisingai :D
Anonimas
5712
#13 xD
Anonimas
5712
Jooo... as irgi tuoj darysiu N.D. ;D
Anonimas
5712
Susidesiu vakare :D
Anonimas
5712
va bybi nedarysiu
Anonimas
5713
siaip jau paskuines dienos ryta. ;D
Anonimas
5713
Nei paskutine diena nedarau. Velniop. Nusirasysiu. :D
Anonimas
5713
#10 +1 :D
Spameris
5713
Šiaip tai tik į mokyklą nuėjęs darysiu, dar to betrūko kad daryčiau namų darbus namie...
Anonimas
5713
vapsie ju nedarau. ;D
enjoy15
5713
rytoj darysiu...
Anonimas
5713
taip.
ppeliukas
5713
arba jis genijus.is tikro galetu ant namu darbu uzdet kaip ant Fūrų ir autobusų ilgų reisų uždeda važiavimo trukmės matuoklius, ir teoriškai negalima viršyti tos trukmės :D tada visi moksliukai apsiramintu ir išlystu ultravioletiniu spinduliu pasigaut ,o eiliniem žmonem namu darbu trukme sumazetu ir koncentracija padidetu :)
Anonimas
5713
#3 jis intelekto suzalotas...
Anonimas
5713
#1 durnas?
taPati1
5713
#1 :D
Anonimas
5713
Ne nedarysiu, namu darbus daro tik intelekto suzaloti vaikai.
|

