PATALPINTI

Kad ir kokios ilgos būtų atostogos - Namų darbus vistiek darysi paskutinės dienos vakarą

2010.10.31 Auugis
  • 222
18
namu, darbai,atostogos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
Arba visai nepadarysi :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
#9 teisingai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
#13 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
Jooo... as irgi tuoj darysiu N.D. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
Susidesiu vakare :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
va bybi nedarysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
siaip jau paskuines dienos ryta. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Nei paskutine diena nedarau. Velniop. Nusirasysiu. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#10 +1 :D
Spameris 5713    
Šiaip tai tik į mokyklą nuėjęs darysiu, dar to betrūko kad daryčiau namų darbus namie...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
vapsie ju nedarau. ;D
Nuotraukos nėra
enjoy15 5713    
rytoj darysiu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
taip.
ppeliukas 5713    
arba jis genijus.is tikro galetu ant namu darbu uzdet kaip ant Fūrų ir autobusų ilgų reisų uždeda važiavimo trukmės matuoklius, ir teoriškai negalima viršyti tos trukmės :D tada visi moksliukai apsiramintu ir išlystu ultravioletiniu spinduliu pasigaut ,o eiliniem žmonem namu darbu trukme sumazetu ir koncentracija padidetu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#3 jis intelekto suzalotas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
#1 durnas?
Nuotraukos nėra
taPati1 5713    
#1 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5713    
Ne nedarysiu, namu darbus daro tik intelekto suzaloti vaikai.
Grįžti į viršų