-O, mažute, labas! - - Mažutis pas tave kelnėse, o aš Toma.

2011.02.21 pri2sk
  • 337
36
-O, mažute, labas!







Nuotraukos nėra
Anonimas 4935    
#35 Pasireiškė linksmuolis :D kas tave prie kompo prileido, šūde
Nuotraukos nėra
Anonimas 5104    
kaimieciai jus kaimieciai.... krwa graudus padarai bbd.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5182    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
Tiktu atsikirst labai tokiu atveju "Tai gal nori paziuret, ar tikrai mazutis?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5379    
Labas zirafa reikia rasyt tada...Nesuprantu neturi prie ko prikibt... Storos mergos demotyvacija...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Eik tu naaaaaa.. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
Zharna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5600    
komentarus paskaicius graudu daros:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
tai mes bernai tada pradesim rasyt labas ozka. tada tikrai jum tiks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5601    
Sliuha.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
Nervin ta mazute tj reiktu uzstumt gal taip ir man kada ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#15 speju spoguotas kad netilptu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#15 Pyktis suėmė, kad tavo mažutis ir kompleksą įsivaręs ? ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
rašyk sutre tiktai jei turinti vardą nx nes užknisi labiausiai nei kas kitas su savo tais komentarais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
gerai mergiote atsake. nes nervian kai labas mazute,labas grazuole ar pan... o del mazo kelnese pyksta tik tie kas jaucia kompleksa :D nes cia niekam nebuvo asmeniskai pritaikyta bet atsirado kas sureagavo piktai :D
NandP 5603    
Kur ten prisiminsi visų vardus xD
Jau geriau taip pavadinti, negu vardą sumaišyti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
o as Petra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
cha cha mink nx :D , primena ta video kur mergaite pasiuncia nx tas is lt talentu, nors ten aisq tik girdis taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
LIABAS DIDZKE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
sakyciau tas mazutis tau i burna netilptu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#6 nesveikai užskaitau (y)
povilasq 5603    
- pamaciau kaip atrodai, del to ir mazutis :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#9 pize Forever alone :D
Jauciu niekaip nesikreipia i tave
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Dar gerai, kad Toma, o ne Tomas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
O man patiktu, kad vaikinukas taip kreiptusi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Teenagor uzskaitai, nors malonu kai vaikinas atsimena varda, pasktutini akrta kai mane su kita sumaise gavo i snuki veliau jo nebamaciau.. ;D
Nuotraukos nėra
aferisteee 5603    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#5 blin poto nesisteebekit kad esat forever alone
Teenagor 5603    
#2 blin kaip mes jus visas galim atsimint? :D
kristal 5603    
Uzskaitau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
nereik lochu but ir nesakys taip...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
jo nervin kai nagli bernai sveikinas, sveika grazuolyte, ir t.t . mes turim varrrrdus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
tokiai slepai atsakymas- pas taves kleckas silkem smirdi tu kutvela nx!
Grįžti į viršų