Kartais - Mums visiems reikia pabūti vieniems.

2011.02.21 bella
  • 226
11
Kartais







Nuotraukos nėra
Anonimas 5595    
emotyvacija
kb24 5596    
www.demotyvacija.lt/kartais-1341642.html
copy paste..loxas,asilas,gandonas
Answeris 5597    
Eimantas Grigaliūnas ypač gerai pasakė :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5602    
#4 laukiu demo su bulwe ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Patinka man komentatoriai ypac tie, kurie turi humoro jausma, kai demotyvacija sudas, o komentatoriai perspjauna belenkaip +1 kosmovytini :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
#4 Lūžau :D paprikolino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Ir manau, kad Demo su BULVE atrodytu geriau. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
KARTAIS mums visiems reikia pavalgyti.
KARTAIS mums visiems reikia pamiegoti.
KARTAIS mums visiems reikia nusisikti ir t.t

cia taspats kas ideti bulves nuotrauka ir po apacia parasyti BULVE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Forever Alone ;D
Nuotraukos nėra
Chardonnay 5603    
oho demotyvacija.. 10 balų, nu tikrai už širdies griebia..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5603    
Banali frazė
Grįžti į viršų