-Panele, man rodos mums pakeliui? - -Nemanau, aš nx neinu

2010.08.20 Danone
  • 117
43
-Panele, man rodos mums pakeliui?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
Ji n. neina , ji vibratoriu gerą nusipirkus turi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
:Dp
Danone 5766    
nu ir taip sueis xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Danone, o gal mūms? :D
San 5771    
#34 nu tu koks kietas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Šitas geras;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5780    
#22 Teisybe sakai. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    

"""blet, man taip pasakytu, tai neziureciau kad pana, pisciau per jibala, kad zodziu nerenka. gal ne kumsciu, bet skelciau antausi kaip reikiant """
uzauk tu pirma vaikuti, po to dauzykis.
beatrym 5783    
Kiek žmonių - tiek nuomonių, visada atsiras bent vienas nepatenkintas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
blet, man taip pasakytu, tai neziureciau kad pana, pisciau per jibala, kad zodziu nerenka. gal ne kumsciu, bet skelciau antausi kaip reikiant
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
#22 butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
Nestumkit normali ta ta demotyvacija....
Anti-marozas 5786    
Niekam tikus demo, visiskai...
Vyncas2 5786    
Danone, skaitau gal 3čia tavo komentarą, bet sutinku su jogurtu, tu dūra
Danone 5787    
netau mane dura vadint xD nepatinka neskaityk varkseli
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#29 tu tokia dura kad net bloga
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
NA HUI - ANT BYBIO
Danone 5787    
zinot jums neytiksit xD as nekelsiu demo kur panos su didialeis papais ir pan . as keliu kas man patinka. o jus kelkit kas jums ;} sekmes
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Galėjo bent jau užcenzūruoti :s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#25 visom keturiom už tavo pasisakymą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#25 Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Jei suprastumėt, ką reiškia "Nx" tai demotyvacijai viskas čiki čiki. Bet aišku, jūs tą "nx" naudojat 100 kart per kiekvieną pokalbį, bet pilnos jo reikšmės nežinot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Danone, čia aišku, kaip dieną, kad esi dar nesubrendus nepilnametė. :-)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
wth?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#11, jauti kaip nusišneki? Lietuviškai būtų "ant pimpalo"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
nesamone.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Aš neičiau su tokiom panom net į rojų,jau geriau su draugais nx :D Kai ši mergaitė užaugs,pradės kurti demotyvacijas apie meilę :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
opa vel mazu mergaiciu demotivacija :) ne nu zmones,kiek galima?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
apgailetina demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
nx gal ir neini, bet is butelio i galva ir kol 'silta' po tokiu pasakymu velai vakare tai gali gaut nuo kokio debilo :/ taip kad atsargiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Nu, kažkokia nevykusi feminizmo apraiška. Nei juokinga, nei demotyvuoja, tiesiog kažkokių neigiamų emocijų vyriškai lyčiai išreiškimas. Jau ne pirma tokia "demotyvacija". Paskaičiau, galvoju - hmmh, nesąmonė. Pažiūriu kas įdėjo - Ir vėl Danone ;/
Danone 5788    
#9 pries malaletka mane vadindamas suzinok kiek man metu zuiki ;}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#10 nx lietuviškai neparašysi. ne lietuvių žodis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
435, tau gal tą"nx" lietuviškai reikėjo parašyt? visiem patiko tai užkliuvo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Be keiksmažodžių vaikai, net "demotyvacijos" negali sugalvot... Tiesiog graudu, bet lygiai taip pat graudu, kad Administracija tokia demotyvacijas įdeda.. Tokias ne tik, kad ištrint, bet ir tą malalietką mergaitę iš šio tinklalapio "išbanint"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
o nakti tokia sutikes pasakyciau kad eina.. :D
jwoooow 5788    
gooood :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Patiko :D
Danone 5788    
#1 nemums xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Sita gera!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Mūms?
Grįžti į viršų