Skyrybose kaip kare - mažiausiai kalti nukenčia labiausiai

2010.08.20 really
  • 163
27
seima,skyrybos,vaikai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5167    
jeigu tas "tevas" butu Kiesa, tai butu "ATAIK ATAAIK !!" ir nebekabotu vaikas virs bedugnes :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Ugne labiau nei tevai? a tu ju skausma jautei ir palyginai?... apsurdas sneka tie vaikai ir nusisneka. Mano tevai irgi skyresi nefainai buvo blogai jauteisi, bet jie abu gyvi ir del to dziaugies. O jiem sirdys plysta is meiles, skyribos yra tevu, o ne vaiku.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
tikra tiesa:) kai pati esu tai patyrus, suprantu, kad labai labai nukentėjau, labiau nei tėvai. Tai manau, viena iš geriausių demotyvacijų. Užskaitau +++++
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Stiprus.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Kas per durniai nesupranta demotivacijos?!
Po 2PK net Lietuvai taip buvo, siauraprociai bl.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Kas per durniai nesupranta demotivacijos?!
Po 2PK net Lietuvai taip buvo, siauraprociai bl.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
Kas per durniai nesupranta demotivacijos?!
Po 2PK net Lietuvai taip buvo, siauraprociai bl.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
#21 neveltui tavo nickas "dumb".
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
kaip čia demotyvuoja ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5786    
PATI teisingiausia demotywacija, kuria esu macius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
AS cia pasijuokt atejau, o ne paverkt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
kiek is jusu patys ta patyre,kad jau galetumet sakyt tru,ne tru???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
Kaip tik vaikai nekalti, bet kenčia labaiusiai. pati patyriau tai net du kartus, ištikrųju sunku labai išskęst tėvų išsiskyimą, vienas skaudžiausių potyrių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#12 vaikai kalčiausi dėl skyrybų? :D gal labiausiai nukenčia, o ne kalčiausi. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
#12 ka cia nusipezi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
liux demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
#13 agree
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
fakin tru
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
vaikai dazniausia kalciausi buna del skirybu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Va čia tai tiesa...
+
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
kaip pirstu i aki :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5788    
Tiesiai i 10-tuką
jwoooow 5788    
Kas tiesa tas ne melas :)
NeedFeed 5788    
tiesa
theClown 5789    
O man atrodo, kad tėvai nori įmesti vaiką į tarpeklį :) Visvien, thumbs up.
Grįžti į viršų