#21 Fel orkai iš outlando turi
...tu jau vedęs... draugeli...
Anonimas
5022
Anonimas
5334
#20 wow orcai neturi spygliu ant peciu .
Anonimas
5783
Taip, sita demotyvacija liux, tiesiog luzom nesveikai kai su draugais sita radom. Aisku maciau cia tokiu ciuveliu kurie raso ,,wtf, wtf''.. nu ir gudruoliai mat, visaziniai nesupranta paprasto bajerio. Ji reikia savo kailiu patirti jog suprastum, btw cia jo, wow'o orcas, puikiai matosi, bet atitinka realybe 100%. Mldc tam kas idejo (y)
Anonimas
5790
jo, kai ismeginau kazkoki rusu mmorpg zaidima , tai bendravau su vienu zmogum , sako ai jau zmona turiu ir 2 vaikus- dvinukus... ir zaidzia tokius zaidimus, nu sito tikrai nesuprasiu :D
FizZy
5790
#20 nu niekam neidomu is kur jis yra ne tame esme. Parodei koks protingas esi
Anonimas
5792
Man rodos, sis character(Orc) yr is WoW(World of warcraft).
Chameleon
5793
#17 agree. : )
Anonimas
5793
Geras ;]
Anonimas
5794
Esme, kad vaikinai zaidzia tokius zaidimus kaip linage, o dabar jau vede tai indus turi plaut ir islyst is to virtualaus pasaulio! ;}}}
Anonimas
5794
#12 paaugsi - suprasi :))
Anonimas
5794
nesamone. reikia kad kas demotyvuotu sita nesamoninga demotyvacija :D
Anonimas
5794
orks plaun indus... WTF? kokia cia mintis?
DaBas
5794
wft?
cucu
5794
#9 xD
Anonimas
5794
#6 komentuoju tavo komentara
Weedy
5794
Anonimas
5794
gal jis isvercia i ta anglu site
Anonimas
5794
man trūksta dėmėsio, pakomentuokit mano komentarą
Anonimas
5794
tai jum truksta demesio kad prisikabinejat
Idoleast
5794
#2 Jam trūksta dėmesio
Anonimas
5795
#1 Na ir kam tu išvertei, jeigu čia LT svetainė :O
Leene
5795
|

