#33 bl gaila kad nera like mygtuko :D maladetc :D
Po vasaros - į madą ateis akiniai
Anonimas
4897
anonimas
5681
neatejo
Anonimas
5732
pzdc.... stumia ant cs cia geras zaidimas jeigu moki zaisti ir zaidi su saiku! sa pats cs zaidziu 5 metus tj man px nesu priklausomas dar :D xD
Anonimas
5744
Nestūmkit ką... :D
Anonimas
5748
vis daugiau paneliu losia.. utiutiu.. turi dabar kuo pasigirt kurva.. bb jus ten zaidziat, tik ir laukiat kad bahuraj demesi i jus atkreiptu, lervos jibanos kisa snuki nx ne ten kur reikia. Pizdink prie puodu suka
Anonimas
5757
lol, meskit jus ta css, smegenys skysteja nuo jo. pora kart losiau - tai nei juokis, nei verk. kaip zaidimas tai wienas prasciausiu, o kad palaikyt ta stickmana zmogum, reik tikrai labai daug fantazijos. jis skirta 10 meciams su antrojo pasaulinio pc's! krc draugeli turiu kuris losia, tai jam su galwa nebegerai, wisa pasauli sitaip mato - su sautuwu desinej pusej ekrano. kodel pas lietuvius tokia mada sito, tai nedaeina man niekaip. tai tiesiog liudna.
Anonimas
5782
Aš pati jau keleta metų lošiu css, ir nematau tame nieko blogo, jei aišku su saiku yra lošiama. Na žinoma ir aš kartais net naktim nolifindavau, bet.. Niekada tam netūrėjau priklausomybės, o tie kurie ją turi, manau jiems tikrai reikėtų pasigydit. O tie kurie tik prastumia laiką jį žaisdami, tai visai normalu. Ir kiek pastebėjau, kad šiais laikais vis daugiau panelių atsiranda lošiančių css ar cs. :}
Anonimas
5789
SŪKA KONTERSTRAIKERE
Anonimas
5790
tokios paskui ir camwhorina /b/'e
Anonimas
5793
#24 man ir taip pasirode
Akvile
5794
Ne tik akiniai, bet ir kreivi stuburai.
Anonimas
5794
:D
Anonimas
5794
CS > Real life
Anonimas
5794
XD
Anonimas
5794
Kaip tik po ziemoooos.
Anonimas
5794
tu leene kartais ne senoji kamile busi? :D
Anonimas
5794
Gamta geriau negu cs, kol geri orai reik lauke stiurksot, o ne prie pc. ziema galima prie jo sedet kai salta :PP
Anonimas
5794
#19, cs>gamta
Anonimas
5794
Duok skype pazaisim kartu
GabijaGruzdyte
5794
Nestūmkit,aš irgi žaidžiu cs xD
Anonimas
5794
atai kad kaip tik vasara zmones maziau prie kompo buna, juk gamta saukia
Anonimas
5794
mmm Pringles desineja ;D
Anonimas
5794
tai jie cia susipazinti gal nori ;D
Anonimas
5794
bl jus demotyvacija komentuokit o ne apie metus kalbekit xD
Anonimas
5794
#15
Anonimas
5794
#4 nu gi, pasakyk asile kiek tau metu? :) CS auka :)
Kira
5794
#11 :D. Demotyvojantis komentai ;D
Anonimas
5795
#10 demotyvuoji mane beskaityt sio pic komentarus;/
Anonimas
5795
#7 #8 turim du magus kurie gali matyti per kompa...
Pykciurna
5795
gali visko būti :D
povilasq
5795
#7 man atrodo ten ne pienas...
Anonimas
5795
#5 Tau reiketu i ekstrasensu mushy eit, bent lietuva wisa pajuokintum, dbr tik mane wiena juokini:) Rimtuolis atsirado, nusiwalyk piena nuo lupu didelis wyre :)
AivaMan
5795
#4 turbūt pats CS maniakas koks, dieną dienon prie pc, net vasaros saulės nematęs, nes užuolaidos užtrauktos, kad į ekraną nespigintų...
Anonimas
5795
#3 kai ismoksi suregzt sakini tai tada ir reiskis, atejo jis cia pataisyt kitu, kai paties rashliava kaip 7mecio(atsiprasau, yra tokiu kurie ir 7m aiskiau uz sita hibrida parashyu), anyway merga losianti cs <3 pliauksteleciau per uzpakaliuka :D
Anonimas
5795
Nesamone si demotyvacija, atbulai turi but Vasara prasides ir madingi akiniai bus, nes vasara pie pc visi tupi.
Leene
5795
Anonimas
5795
JIe ir taip madingi ;D
|

