Po vasaros - į madą ateis akiniai

2010.08.12 miaumiau2
  • 76
37
mokykla, cs, akiniai







Nuotraukos nėra
Anonimas 4897    
#33 bl gaila kad nera like mygtuko :D maladetc :D
anonimas 5681    
neatejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5732    
pzdc.... stumia ant cs cia geras zaidimas jeigu moki zaisti ir zaidi su saiku! sa pats cs zaidziu 5 metus tj man px nesu priklausomas dar :D xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Nestūmkit ką... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
vis daugiau paneliu losia.. utiutiu.. turi dabar kuo pasigirt kurva.. bb jus ten zaidziat, tik ir laukiat kad bahuraj demesi i jus atkreiptu, lervos jibanos kisa snuki nx ne ten kur reikia. Pizdink prie puodu suka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
lol, meskit jus ta css, smegenys skysteja nuo jo. pora kart losiau - tai nei juokis, nei verk. kaip zaidimas tai wienas prasciausiu, o kad palaikyt ta stickmana zmogum, reik tikrai labai daug fantazijos. jis skirta 10 meciams su antrojo pasaulinio pc's! krc draugeli turiu kuris losia, tai jam su galwa nebegerai, wisa pasauli sitaip mato - su sautuwu desinej pusej ekrano. kodel pas lietuvius tokia mada sito, tai nedaeina man niekaip. tai tiesiog liudna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
Aš pati jau keleta metų lošiu css, ir nematau tame nieko blogo, jei aišku su saiku yra lošiama. Na žinoma ir aš kartais net naktim nolifindavau, bet.. Niekada tam netūrėjau priklausomybės, o tie kurie ją turi, manau jiems tikrai reikėtų pasigydit. O tie kurie tik prastumia laiką jį žaisdami, tai visai normalu. Ir kiek pastebėjau, kad šiais laikais vis daugiau panelių atsiranda lošiančių css ar cs. :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5789    
SŪKA KONTERSTRAIKERE
Nuotraukos nėra
Anonimas 5790    
tokios paskui ir camwhorina /b/'e
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
#24 man ir taip pasirode
Akvile 5794    
Ne tik akiniai, bet ir kreivi stuburai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
CS > Real life
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Kaip tik po ziemoooos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
tu leene kartais ne senoji kamile busi? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Gamta geriau negu cs, kol geri orai reik lauke stiurksot, o ne prie pc. ziema galima prie jo sedet kai salta :PP

Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#19, cs>gamta
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
Duok skype pazaisim kartu
GabijaGruzdyte 5794    
Nestūmkit,aš irgi žaidžiu cs xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
atai kad kaip tik vasara zmones maziau prie kompo buna, juk gamta saukia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
mmm Pringles desineja ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
tai jie cia susipazinti gal nori ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
bl jus demotyvacija komentuokit o ne apie metus kalbekit xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#15
Nuotraukos nėra
Anonimas 5794    
#4 nu gi, pasakyk asile kiek tau metu? :) CS auka :)
Kira 5794    
#11 :D. Demotyvojantis komentai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#10 demotyvuoji mane beskaityt sio pic komentarus;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#7 #8 turim du magus kurie gali matyti per kompa...
Pykciurna 5795    
gali visko būti :D
povilasq 5795    
#7 man atrodo ten ne pienas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#5 Tau reiketu i ekstrasensu mushy eit, bent lietuva wisa pajuokintum, dbr tik mane wiena juokini:) Rimtuolis atsirado, nusiwalyk piena nuo lupu didelis wyre :)
AivaMan 5795    
#4 turbūt pats CS maniakas koks, dieną dienon prie pc, net vasaros saulės nematęs, nes užuolaidos užtrauktos, kad į ekraną nespigintų...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
#3 kai ismoksi suregzt sakini tai tada ir reiskis, atejo jis cia pataisyt kitu, kai paties rashliava kaip 7mecio(atsiprasau, yra tokiu kurie ir 7m aiskiau uz sita hibrida parashyu), anyway merga losianti cs <3 pliauksteleciau per uzpakaliuka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
Nesamone si demotyvacija, atbulai turi but Vasara prasides ir madingi akiniai bus, nes vasara pie pc visi tupi.
Nuotraukos nėra
Leene 5795    

After This Summer - Glasses Will Come in fashion
Nuotraukos nėra
Anonimas 5795    
JIe ir taip madingi ;D
Grįžti į viršų