Pasakė žmogus ką tik gryžęs iš porno tinklapio :)
Alkoholis, masturbacija.. - viskas, kas slepiasi po "daugiau nuodėmių nepamenu.."
Anonimas
5166
Anonimas
5222
Nuo kada masturbacija yra nuodėmė? Gal ir seksas tada nuodėmė?
Anonimas
5540
#14 reikejo sakyt: ar cia nuodeme? (tada issitrauki Iranki pries visus ir pamojuoji) tada sakai: va cia tai nuodeme :D
Anonimas
5587
tai pasiseke tau. ;D
Anonimas
5847
Masturbacija yra nuodeme kazkada kai ejau sutvirtinimo sakramento (kurio nebaigiau nes isvijo :D) sake ta referente, kad tai nuodeme
Anonimas
5863
2 paskutinei komentarai nuzude
Anonimas
5885
ZuZu tai nebesismaukyk! Per menesi jei neisprotesi, tai bus dziugu dar isvysti parasant tave cia.
Anonimas
5893
Šiaip nuodėmės ne tik dešimtyje dievo įsakymų išvardintos :) Ir masturbacija - nuodėmė.
Anonimas
5895
#9 nuodemė yra persigėrimas (persivalgymas) seip..
Anonimas
5895
alkoholis ne nuodeme, nera juk dievo isakymo negerk, juolab kad pats jezus vandeni paverte vynu taip skatindamas zmones ji gerti, taip kad kad broliai lietuviai i jusu sveikata..
Anonimas
5920
O masturbacija- nuodemė? Šeip ne.
Anonimas
6002
Masturbacija nera nuodeme, look at 10 Dievo isakymo, ir alus dar :)
Zygis
6030
Grafai, kietai ten tavo pažįstami... :D
Anonimas
6115
pzda gili mintis ;D geras
Anonimas
6119
mano drauge mociutes priesmirtiniu prasymu nuejo i baznycia ispazint nuodemes, po visko susitikus ja paklausiau kaip praejo viskas, nah vistiek idomu visa gyvenima buvo pries baznycia ir netikejo, nebent i vampyrus ir belzebubelius(vaikyste durbyste), bet ko is meiles del artimo zmogaus nepadarysi.. as viska kaip ir nusakiau ka jai ten teks daryti, bet pamirsau siuos ka ji ir padare, tarkim reik klupoti ant issikisusios lentes, o ne kojas uzsidet ten...reik ranka prisidengt, o neziuret i akis tiesiai kai klausais jo :D..nu zodziu gal db i tai nieks nekreipia demesio, bet geriausiai tai ka ji kunigui pasake;D . pareiske,kad ne savo noru atejo cia, kad neverta jai issakyt savo nuodemes, nes vistiek jas darys(nah, nors nemelavo);D
Anonimas
6119
15meciui nesuprast.. :)
Anonimas
6119
Nedėkit nesąmonių.
Anonimas
6131
Ir aš ten buvau, dainas dainavau, langų nedaužiau...
|

