Forsu - reikia gimti

2009.08.29 Anonimas
  • 138
11
forsas,gimimas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
holla=retard
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
mielas vaikas :) grazus uzaugs berniukas :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5918    
Baikit.. Cia tik vaikas:) normalus vaikas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5926    
Is vaiko israiskos susidaro nuomone kad jis katik pasiko,..
bet jei ziuretum kaip i didesni tai sakytum kad jisai sako - Ko nori suka? Turi problemu>?!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
bet mintis tai gera :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5998    
ce ne forsas,o ladsas,toks ale what na?? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6001    
pz tas holla tai arba 9metu vaikas isivaizduojantis kad jis kietas kai keikiasi arba kaskoks atsilikes
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
holla tai forsas wannabe
Nuotraukos nėra
VBexplorer 6016    
Man atrodo tas vaikas taip ir nori pasakyti is veido israiskos : " yra problemu?!" XD
O holla ,tu maziau ten keikis ,kiek maciau prikomentavai ,tai be keiksmazodziu ir kitu izeidinejimu neapsieni.
Zygis 6030    
holla, tai ir tu tikriausiai forsas, ne? :D
ego 6121    
Ar cia isvis apie treningus kalba eina? :D
Grįžti į viršų