Anoreksija - Jis netik nugalėjo ją, bet dar ir nužudė.

2010.09.13 labadiena
  • 171
19
Anoreksija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5481    
man patinka sitas zmogelis. jis visai neliudi, kad yra storas. optimistas :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5720    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
nei uzdirbes nei praleides cia tik anglijos lietuvis ir viskas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
#15 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
Cia Anglijos Lietuvis uzdirbes per daug pinigu ir nezinantis kur juos leist apart maisto .
eclipse-nsx 5759    
Jis labiau ne nugalejo anorexija, o pralaimejo makdonaldui ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5759    
#12 taiklesne :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
#9 stori (labai) sunkiai paeina, problemos su sanariais ištisai. O tave sulaužyt bet kas gali, tik noro reikia.
Nuotraukos nėra
Inferis 5761    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#7 tu durbut pederastas ;o ;o ;o ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#6 haha as nestoras, is tikro as net labai lengbvas ir priaugt svorio noreciau, as tik seip primeciau ar geriau but skeletu ar tesliui, nu nzn mano nuomone tesliai bent jau pasidrakint gali, skeletus kaip degtukus lauzyt ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#2 is storu nors paprikolint galima o is anoreksiku nelabai , gaila kazkaip ju :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
#2 kazkas storas ir labai piktas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
:D ziaurus bet juokingas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
Nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
geras sitas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
jau geriau storoas zmogus, bent jau valgo ir atrodo priimtiniau negu kaulu kratinyssveriantis vos 30kg ir valgantis 2 pupas per diena.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5761    
First :D
Grįžti į viršų